Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja késő menstruáció,...

2 napja késő menstruáció, délutáni pisiből negatív tesztek. Lehet-e ettől baba?

Figyelt kérdés
Előre bocsátom, hogy józan ésszel tudom, hogy majd teszteljek később,inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi. Ebben a hónapban az általam vélt ovuláció körül voltunk együtt. Becsült 4. Dpo-n volt barnázás. Utána 1 héttel 2napig szörnyen fájt reggel a derekam. Harmadik napra elmúlt, és nagyon bedurrant a mellbimbóm. Nem várt előtti napon ez is elmúlt. Azóta napi minimum 10-szer járok pisilni, és fáj a derekam. Nemvárt napján d.u. elég sokadik pisiből Gabriel negatív, 1 napos kimaradás után délutáni Predictor szintén negatív. Mensi még sehol, néha görcsölgetek, de semmi mellfájdalom vagy hányinger. Van valaki, aki hasonlón járt és babát várt? Köszi a válaszokat!

2018. ápr. 10. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát vagy meg jön vagy nem....várj pár napot és tesztelj újra ha nem jön meg.
2018. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, persze. De nem biztos, hogy az vagy. És hidd el, hogy ettől jobb tanács nincs, hogy várj 2-3 napot és reggeli vizeletből tesztelj.

A tapasztalatok pedig sokfajták. Van, akinek már a nem várt vérzése előtt 1-2 nappal pozitív a teszt, másoknak meg csak a késés után napokkal. Van, akik eleve több napos késésnél tesztelnek először (én is ide tartozom). Nekem közel 1 hetes késésnél volt az első teszt, délutáni vizeletből lett egyértelmű pozitív. És megint másoknak meg csak szimplán késik, tesztek negatívak és nem is terhes, hanem pár nap késéssel megjön a vérzésük, vagy nem jön meg, de nem terhesség miatt. Szóval türelem, tesztelj pár nap múlva!

2018. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Józan ésszel azt is tudd, hogy a tapasztalat ebben NEM SZÁMÍT. Azért, mert a teherbeesés nem egzakt.
2018. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ezért írtam az elején, hogy tudom én ,hogy így kellene, de mikor nagyon szeretne valamit az ember, akkor a józan ész háttérbe szorul. :)
2018. ápr. 11. 06:49
 5/15 Abíság ***** válasza:

Nekünk 3 nap késés után lett halvány pozitív, reggeli első vizeletből vett minta alapján.

A következő tesztet mindenképp reggeli első vizeletből csináld. Drukkolok.

2018. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?üdv
2018. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma sincs még híre a mensinek, holnap reggel tesztelek. Ma kérdezte az egyik kolléganőm, hogy nem vagyokterhes, hogy ennyit pisilek? :D remélem, hogy DE :P Majd jelentkezem ;) Köszi a drukkot :)
2018. ápr. 11. 13:22
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos negatív a teszt reggeli pisiből is :(
2018. ápr. 12. 06:34
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szinte teljesen ugyanez van velem is! Én ma a nem várt után 3. napon csináltam az első tesztem második pisiből és negatív lett. Néha görcsölgetek, volt két nagyobb szúrás is, a melleim nem annyira érzékenyek de megnőttek. Tegnap vacsora után mintha fura éhség érzetem lett volna újra, pedig ettem rendesen és napközben a gyomrom is szokott égni.

Izgulok érted és reménykedjünk, hogy csak idő kérdése és két csík lesz :)

2018. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Szorítok én is érted! Megkérdeztem ma egy nőgyógyászt, és azt mondta, hogy simán van ilyen, hogy ilyenkor még negatív a teszt. Majd jelentkezz, ha van valami fejlemény :)
2018. ápr. 12. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!