Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a pocakotok 13-16...

Mekkora a pocakotok 13-16 hetesen?!

Figyelt kérdés
Képet tudnátok küldeni? És h hányadik terhesség.
2018. ápr. 12. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. babámnál egyáltalán nem volt még. A minusz kilók miatt lapos hasam volt, pedig terhesség előtt nem volt az.

2. babámnál a puffadás kitartott vagy 16-18 hetes korig, igazából azt se tudom mikor kezdett nőni a baba miatt. Reggel se volt olyan mint terhesség előtt akkor már, viszont estére nagyon felpuffadtam még ekkor is.

2018. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

13 hetesen semmi

15 heteses én látom

Következőleg majdnem 17 hetesen van képem.

Most visszanézve nem látszódott, a család, én közvetlen munkatársak viszont megmondták simán már akkor..


Képen nyílvánosan nem osztok meg, priv ha megírod az e-mailed akkor oda maximum

2018. ápr. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem negyedik babám, de mindegyik hamar látszódott. Ez egy 15.héten készített kép!


[link]

2018. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szep hatalmas pocak, koszi
2018. ápr. 14. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Azta 3-as...

Nekem 30. Héten első babával ekkora kb..


A végén is ilyen arányban nő nagyra?? A babák is nagyok lettek?


2.

2018. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Azért lassult a pocak növekedése, most 24 hetes vagyok, de elég nagy. A babáim korábban érkeztek, így nem volt nagy súlyuk, ha idöben érkeznek, akkor viszont nem lettek volna picik. A két kislányom átlagos, 3200 körül születtek volna, a fiam ő nagy volt ahhoz képest is, hogy korán érkezett, ő elérte volna a 4 kilót 40 hétig a dokik szerint. :)
2018. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!