Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen barnázás, pici...

14 hetesen barnázás, pici vérzése volt valakinek? Mitől lehet már ennyi hetesen?

Figyelt kérdés
Múlt héten is volt pénteken,meg szombaton mikor felkeltem (azóta nem volt semmi pecsételésem),csak reggel felkelés után. Mentem ügyeletre. Nem találtak semmit se, baba jól volt. Kedden a saját dokimhoz mentem, és ott is minden jó volt. Erre ma reggel szintén felkeltem, és mentem wc-re, és megint barnás vér távozott. Jó nem sok, de akkor is. Volt valakinek ilyen?
2018. ápr. 13. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a méhlepény a méhszájon tapad.
2018. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, 16 hetesen, biztosra nem mondták, de lehet hüvelygyulladás okozta, mert azt viszont megállapította az orvos. Kaptam rá kúpot.
2018. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesomnak azért volt mert túl alacsony volt a progeszteron szintje. Ő krém formában kapott pótlást.
2018. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belőlem ömlött. Méhszájon tapadó placenta okozta. Heteket voltunk kórházban.
2018. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy méhszájpolip okozta pont 14 hetesen. Bár azt csak észrevette volna két doki közül vmelyik.
2018. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Mara nem volt semmi. Csutortokon megyek mehlepeny biopsziara ott is megkerdem a dokit. Most het egen pihenek az tuti.
2018. ápr. 14. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!