Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok.3...

35 hetes kismama vagyok.3 hete az orvos sok pihenést javasolt és emelt magnézium adagon is. Mostanában ha felállok rögtön kemény a pocakom és úgy is marad amíg le nem fekszek ismét ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Dohányzol?
2018. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom. Sőt a férjem sem
2018. ápr. 13. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertözes nincs? Nålam felszállo fertozes miatt volt ez, a baba nem érezte jol magát, megakart születni hamarabb, 38. hétig huztuk nehezen, es olyan magas volt az ujszülött CRP je amire az orvos azt mondta ovodasoknak van ilyen, ilyet még nem is látott ujszülöttnél, egy hétig kapta infuzion az antibiotikumot
2018. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy van e fertőzés. Elkezdett nyílni a méhszáj a 32.héten. De nem vettek kenetet hogy fertőzés van e 😔

Sajnos nincs fogadott orvosom.

Lett maradandó baja a babádnak?

2018. ápr. 14. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!