Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a 24. hétig?

Ki mennyit hízott a 24. hétig?

Figyelt kérdés

őszinte leszek nem tudom pontosan mennyit híztam, mert nem tudom pontosan mennyi voltam terhesség előtt.

Először védőnőnél 10 hetesen voltam akkor 64-et mért. Nem tudom hogy a 10.hétig jött e fel valami.

2 hete voltam a védőnőnél akkor 69et mért.

Szóval hivatalosan 5 kg eddig, de mondtam a dokinak hogy szerintem ez több 1-2 kg-val mert nem tudom mennyi voltam terhesség előtt. Erre azt mondta azt nézzük ami a kiskönyvbe van írva szóval 5 kg.

173 cm vagyok



2018. ápr. 14. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31. hét, 12 kg-nál tartok. 167 cm vagyok ès 57 kg-ról indultam. Csak a hasam hatalmas meg a mellem nőtt, vèkony maradtam (már amennyire voltam). Nincs se striám, nem vizesedek. Első gyerekkel is 14 kg-t hiztam, azonnal lement rólam szinte igy nem aggódok. Fontosabb szerintem hogy jó legyen a cukrod, vérnyomásod.
2018. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, 46 kg-val lettem terhes, a 158 cm-emhez. Most 7 kg-val vagyok több, amiért küzdök, hogy megmaradjon, mert most derült ki a terhességi cukorbetegségem, és diétáznom kell.
2018. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hála isten még nem vizesedek és striám sincs eddig. A vérnyomásom olyan mint terhesség előtt 100/60. nekem mindig is ennyi volt. Cukrommal eddig nem volt gond. Jövőhéten megyek terhelésre. Egyébként teljesen tünetmentes terhesség van ami még mindig hihetetlen számomra. Első baba és kisfiú :)

Kiváncsi leszek mennyivel megyek majd szülni és tényleg olyan hamar lemegy-e mint amilyen sokan mondták már :)

húgom annyival jött ki a kórházból mint amennyi szülés előtt volt :)

2018. ápr. 14. 20:02
 4/12 A kérdező kommentje:

uh 2-es sajnálom!

Volt valami tünete? vagy egyszerűen csak magas lett a terhelésnél?

2018. ápr. 14. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:

25 hetesen mért a védőnő, akkor jártam +12 kg-nál. Most 32 hetes vagyok, +18 kg van rajtam. 171 cm 61 kg-ról indultam.

Előző terhességemnél is +25 kg lett a végére.

2018. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hantam..és enn is tudtam mindig..

10. Hétig mégis fogytam 1,5 kg-ot.


A "hízást" a valós terhesség előtti súlyomtól számítom.

23. Hétig 3 kg jött fel

28. On mértek újra itt plusz 5 kg

Tehát 8 kgnál tartok...


Nem merek belegondolni mi lesz a vége..

Egyébkent nem latszik semmi.. Csak a. Hasam nőtt( icipicit én látom a derekamon..)

Hátulról nem látszik még mindig hogy terhes vagyok....

173 cm vagyok én is.


Most indult 1 hete a vizesedést, amit sok vízfogyasztással, vagy pihenősebb napon tudok kordában tartani..( dolgozom ülő+rohangálós munka)p..stresszfaktorok az ügyfelek)


30 hkm

2018. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hánytam, és enni is tudtam..

( bocsi valami van a táblagépemmel, a világért nem az gépelőöttk, amit akarok..)

2018. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. Plusz vagy minusz, attól függ mit veszünk alapul.. 10 hetesen voltam én is védőnőnél először, akkor 61 kg voltam, ez lett az indulósúlyom. Amúgy 65 kilóval kezdtem (170 cm) csak sokat hánytam, meg utána és étvágytalan voltam és 63 kg voltam 24 hetesen.
2018. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*8-as vagyok, 2. babámmal 63 kilóról indultam és 67 kg voltam 24 hetesen.
2018. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20 hetesen eddig fel kilónál járok. De plusz 10 van rajtam szoptatás alatt ami feljött. 80 vagyok és annyival is kezdtem illetve voltam karácsony előtt 78 is de Sztem karácsonykor hiztam.
2018. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!