Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ a baba méretei?...

Mitől függ a baba méretei? Mármint H hány kg születik?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől. Genetika, anya egészsége, életmódja.

Pl.: kezeletlen terhességi cukros anyukák babája sokkal nagyobb;

dohányzás pedig okozhat kis súlyú gyereket (és koraszülöttet is).

2018. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Genetikától.


#1 a cukros rész hlyeség, mindkét terhességem alatt diabétszem volt, nem tartottam a diétát, 52cm 3320g és 54cm 3650g a babáim méretei

2018. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gond a cukrommal, egyszerűen megállt a növekedes a pocakkal 2 hete nem változik a mérete...
2018. ápr. 16. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha pocakod nem változik, attól még a gyerek nőhet.
2018. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 36. héttöl nem nőtt a pocakom . monden héten uh ra jártam ,hogy nézzék minden rendben van e .. aggodtak ,hogy nem úgy nő a pici ahogy kéne .. igy indított szülésem volt 39.héten ... csütörtökön azt mondták nem hizott illetve nőtt semmit csak azért kalkulált nagyobb súlyt az uh mert teli volt a pici hugyholyagja ... vasárnap indították a szülést .. hétfőn hajnalban megszületett 2560g mal .
2018. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyrészt a genetika határozza meg.Persze vannak külső tényezők amit írtak előttem.

Három terhességem volt, mindhárom más, volt ez is az is, más apa is,más nemű gyerekek, én átlagos testalkatú vagyok mégis mindhárom baba nagyon nagy lett.

2018. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem dohányoztam, egészségesen étkeztem (nem toltam az édességet pl), 6 kiló jött fel mind a kétszer. Az első baba 2650 gramm 48 centi volt, időre született, teljesen egészségesen, szülésnél minden rendben volt. A második 3000 gramm 50 centivel született egészségesen, de itt már térarénytalanság volt, volt gond a szülésnél. A medencém nem a 3 kilós babára volt kalibrálva
2018. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. ápr. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!