Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok rózsaszin...

Cinege03 kérdése:

8hetes terhes vagyok rózsaszines pecsételésem van, de nem folyamatos és mellette egy picit görcsöl a hasam, mintha menstruálnék. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2018. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Persze minden rendben van. A vérzés tök normális terhesség alatt. Persze már ha nem kell a gyerek! Nem hiszem el, hogy minden napra jut egy ilyen idióta aki vérzéssel nem kórházba rohan. Inkább itt kérdez.
2018. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Baj, az agyadban nem is kicsi!!
2018. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A rózsaszínes pecsételés konkrétan vérrel keveredett folyás. Terhesség alatt abszolút nem normális. Orvos mielőbb!
2018. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Orvos! Volt, hogy egy kis barnazas melett a pici gyogyikkal megmaradt, de volt, hogy elment, sot olyan is hogy mehenkivuli volt. Szóval mindenkepp erdemes a verzessel orvoshoz menni, tudnak adni progipotlast, hatha attol elmulik.
2018. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Dr. Gyakori rendel: húzzál el orvoshoz!
2018. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szia én mind a 3 terhességemnél pecsételtem az első trimeszterben.. persze dokihoz mentem és nem volt semmi baj! Ilyen is van hogy vérzünk terhesség alatt ok nélkül.. azért írom hogy megnyugodj! Persze dokihoz menj el! De a pecsételés nem feltétlenül vetélés ne aggódj!
2018. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Miért van mindenki lepontozva?

Azt kellett volna írnunk, hogy persze, minden rendben, üljön csak otthon és netezgessen?

Egyértelmű (már akinek), hogy mihamarabb orvoshoz kellene mennie!

2018. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

01.24. Menstruáltam.

02.25. Pozitiv teszt.

02.27. 3 napos barnázásom volt,annyi mint fele menszesz szokott lenni.

De minden rendben volt.

Orvos azt mondta hogy emléxik a szervezetem és azért produkáltam ilyet.

Ma 12 hetes vagyok és semmi baj.

De azért menj el dokihoz!

2018. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt és szintén 8. hét,ügyeletes doki hazaküldött azzal,hogy minden teljesen rendbe, szívhang szuper,baba jól vérzést nem lát , menjek haza,vegyek be nospát (:S) .. kicsit később erősödtek a görcsök és a vérzés.. elvetéltem.

A következő szintén volt vérzés, barnázgatás 1-1,5 hétig,gyógyszer emelve is lett, görcs nem volt és baj se lett.

A következőnél szintén végig zongoráztuk a gyógyszer vérzés emelés az adagon és szerencsére semmi baj nem lett.

2018. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!