Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így van esély a beágyazódásra?

Így van esély a beágyazódásra?

Figyelt kérdés

Szombaton volt ovulációm.

Együtt is voltunk.

Viszont ma rengeteget guggoltam meg hajoltam sajnos muszáj volt mert földieperrel dolgozom és ugye az meg nem a levegőben van :D

Az lenne a kérdésem,hogy ez a sok guggolás befolyásolhatja a beágyazódást vagy még semmi köze hozzá?



2018. ápr. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá!
2018. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, ne aggódj! Addig még nem késik a menstruációd és nincs pozitív teszted élj úgy, ahogy szoktál. Kivéve persze: drogok és cigi, de gondolom erről itt nincs szó...:)
2018. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj Isten ments,még csak nem is dohányzom :)

Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam.Evvel nem voltam tisztában,hogy ilyenkor nem-e bezavar,de akkor nem :)

2018. ápr. 16. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja :)
2018. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A sok guggolás...hm

Persze, hogy befolyásolja! Legközelebb ki se menj az utcára se, csak ha fejenállva tudsz közlekedni.

2018. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!