Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme teherbeesés előtt...

Van értelme teherbeesés előtt fogyni?

Figyelt kérdés

3 éve leadtam 20 kilót, amit szépen tartottam is sokáig, sosem jojózott a súlyom. Aztán fél évvel ezelőtt leszoktam a dohányzásról, és ez alatt felszaladt 5 kiló. Ezt szeretném most leadni heti 3-4 kocogással meg egy kis kalóriacsökkentéssel, ugyanúgy, ahogy 3 évvel ezelőtt. Nem koplalás, meg semmi agyament diéta, csak egy kis mozgás és több odafigyelés.

Viszont kb 6 hét múlva kezdenénk a babaprojektbe. (volt korábban egy vetélésem, és most fog letelni a várakozási idő).

Érdemes belefognom most ebbe? Vagy ha teherbe esek 2 hónap múlva, kamatostul jön vissza a súly?

Mert az alapgondolatom az lenne, hogy legalább olyan kezdősúllyal kezdjek bele, ami tetszik magamon, ne rögtön túlsúllyal indítsak.


2018. ápr. 17. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne lenne?

Egyrészt: kis odafigyeléssel meg lehet úszni a terhesség alatti plusz kilókat. Nem kötelező elhízni.

Másrészt: nem biztos, hogy elsőre sikerül is teherbe esni. Egy-két hónap alatt kényelmesen le lehet adni 5 kilót, és mire kismama leszel, pont megszokod az egészséges táplálkozást. :)

Sok sikert mindkettőhöz! :)

2018. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet teherbe se esel rögtön. Mozgás meg egészséges táplálkozás mindig jót tesz.
2018. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges életmód segíthet a teherbeesésben is.
2018. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!