Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes várandós vagyok,...

17 hetes várandós vagyok, nemrég új munkahelyre kerültem ( nem tudják, hogy terhes vagyok. ) A baj az, hogy 8 vagy 12 órákat állni kell, és iszonyat hangos a gépek zaja (én is csak füldugóval viselem el). Ez árt a baba egészségének, hallásának, ugye?

Figyelt kérdés
sajnos abba a helyzetbe kényszerültem hogy másállapotban kell munkát keresnem. gyárban, operátorként... gondolom a baba egészsége miatt abba kell hagynom. Értelmes válaszokat köszönöm :)

2018. ápr. 19. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
A hallásának nem árt. Van próbaidőd ?
2018. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Neked nem tesz jot az izuleteidnek.

Most meg lehet ugy erzed birod de kesobb elorehaladottabb allapotban bevizesedve aligha

2018. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
3 hónap---
2018. ápr. 19. 19:05
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát addig biztosan nem tudod titkolni. Van partnered ?
2018. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

4 hónapos terhes vagy, esetleg nem gondoltad h erről tudnia kéne a munkáltatódnak is...?! Szépen átverted, dolgozol még pár hónapot, utána meg elmész pár évre babázgatni. Bravó... Számítanak rád, mint munkaerő, közben te már tudod előre, hogy max még 3-4 hónap és évekre lelepsz.

De úgy sem fogod tudni eltitkolni a próbaidő végéig, úgyis ki fog derülni, hogy terhes vagy, akkor pedig repülsz, mert kotve hiszem h díjazni fogja a főnököd, hogy kamuval indítottál és az volt a célod, hogy valahogy kihúzd a próbaidőt, utána meg lelepj.

2018. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem fogod birni, es titkolni sem, es szerintem biztosan nem tul jo szegeny babanak sem. Kulonben eleg szemtelen vagy h nem szoltal.
2018. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjátok már! Valamiből élni kell.Mi az,hogy szemtelen a munkáltatóval szemben? Oké,nem korrekt,de a munkáltató meg nem vette volna fel.Lehet hogy nagy szüksége van a pénzre.Sajnos élelmesnek kell lenni ha olyan helyzetbe kerül valaki
2018. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Ok h nem vennenek fel, de te munkaltatokent felvenned?? Oszinten. En nem. En is epp varandos vagyok, 21 hetes, eszembe nem jutna ezt titkolva jelentkezni vhova, mert ugy is lebuknek, es az nagyon gaz lenne :s

Elozo munkahely szerintem eleve ki sem rughatta volna, nem??

2018. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%

Nem árt neki.

A kérdés, hogy a te egészséged bírni fogja-e.

Nem ment colna egy kevesbé terhelő ( nem 12 h állás) munka?


Menni van vissza a prőbaidőig?


Lassan nem fogod tudni titkolni


Szorítok mégis, hogy sikerüljön :(

2018. ápr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mármint, ha a te egeszséged nem bírja az persze hasással van ababára.. Pl nyíló mehszáj a terhelésre...stb...
2018. ápr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!