Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kövér kismamák? Veletek hogy...

Kövér kismamák? Veletek hogy volt?

Figyelt kérdés
17.hétben vagyok, és első terhesség :) az érdekelne hogy a nagy hasam miatt érezni fogom ha megmozdul? Mert nagyon félek hogy nem érezhetem át mint a többi kismama:( kb.egy hete volt egy olyan érzésem mintha megmozdult volna de nem tudom hogy Ő volt e, azóta nagyon görcsöl a hasam napi szinten, de rossz hogy nem tudom mi a helyzet mivel épp rossz az uh és nem tudta megnezni a doktornő :( esetleg valaki valamit?
2018. ápr. 20. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Mi szamit nagy hasnak?:)
2018. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem az amit sokan csak beképzelnek maguknak, hanem hogy tényleg nagy sajnos, tudom hogy nem egészséges de nem is számítottam rá, hogy egyáltalán lehetek terhes :)
2018. ápr. 20. 12:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogod érezni, extra nagy hasú kismamákkal beszéltem és ők is érezték.
2018. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Elsoo vagyok:) csak azert kerdeztem mert en eleg nagy hassal es sullyal kezdtem a terhessegem:) bar miota tudom egy dekat sem hiztam:D 22hetes kismami vagyok ikrekkel,es nagyon is erzem mocorogni oket!:) Szoval biztosan te is fogod !:))
2018. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én elég duci vagyok. 174cm magas és 101 kgval lettem terhes (ekkor ez már -16kg után volt mielőtt megköveznétek, súlyos IR miatt nem tudtam fogyni) most 95kg vagyok és 16 hetes.


Ugyan én körte típus vagyok, vagyis a hasam alakomhoz képest lapos, inkább combom és popsim nagy, de még nem éreztem a babát. Biztos közrejátszik a zsírpárna, de szerintem csak kicsit később fogjuk érezni. 20. hétig biztos nem aggódom, talán utána már nagyon fogok rá vágyni. De amíg a doki azt mondja minden ok addig hiszek neki!

2018. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
120 kilóval estem teherbe, a 14. héttől éreztem, a 20. héttől már látszott is kívülről. Ne izgulj! 😊
2018. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Miért, a fogad másképp fáj, mint egy soványnak? A baba BELÜL van, az irharéteg alatti zsír nem befolyásolja, hogy mikor érzed a baba mozgását.
2018. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) esetleg valakinek volt olyan hogy ebben az időszakban görcsölt? Mert nekem eddig szinte egyáltalán most meg kb egy hete napi szinten és aggódom :/ esetleg lehet a sok biciklizéstől?
2018. ápr. 20. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Ezt az aggodalmat én sem értettem soha. Nem a méhed zsíros, hanem a fölötte levő rész.


Arról lemaradhatsz, hogy kidugja a baba a könyökét vagy a nagy hullámzásról, esetleg a párod nem fogja látni a rudosást (ez sem biztos, mert nekem a 2. gyereknél megvolt ez is, pedig a hasam ugyan úgy kövér volt, mint az elsőnél), de te érezni fogod.


A görcsre csak annyit tudok mondani, hogy menj be a kórházba, ha a helyi sztk vacakol. Magnézium és sok folyadék nem árthat.

2018. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A 'párnán' belül van szóval fogod érezni. Én is éreztem a 15.hettol.
2018. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!