Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyára szeretnék egybe ruhákat...

Nyára szeretnék egybe ruhákat de sajnos nem tudom, hogy Pesten mere lehet kapni kismamákra nyári ruhát. Tudnátok párat ajánlani ami nálatok be vált?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

H&M mama nagyon sok mamiruci van és egész csinosak. Neten fent van a teljes választék.


[link]


Egyébként meg szerintem a bővebb, lengébb fazonú ruhák is megfelelhetnek akár amiket eredetileg nem mamiknak terveztek. :)

2018. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! Bo, lenge tokeletesen jo
2018. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem irsayből vannak ruháim.. Nem kismamam, de szabásban olyan amit most bátran 31 hetes terhesen is viselhetek


Amúgy H&M ( allee ban van kismamarészleg)

2018. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a brendon ruhákat, ami nekem szinten bejott, és olcsóbb az a ketekpocak a Podmaniczky utcaban
2018. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!