Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mikor jelentkeztek az...

Nálatok mikor jelentkeztek az alábbi tünetek? Gyakori böfögés (nem nagyon, hangos, csak olyan picikék), érintésre szinte égő mell érzése?

Figyelt kérdés
Most szombaton teszteltem pozitív terhességi tesztet, de arra gyanakszom, hogy már hamarabb terhes lettem (úgy február végén). Ráadásul hetente mérték idáig a súlyomat (plazmaadás miatt), és mindig ugyanannyi kg voltam, de múlthéten + 1 kg rám jött. Most semmi különös tünetem nincs, se hányinger, a melleim sem fájnak különösebben, bár mások szerint nőttek, csak néha kicsit szaporább a szívverésem, és akkor a légzésem is. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, de már most aggódom, hogy minden rendben van-e.

2018. ápr. 22. 08:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, meg most még az van, hogy reggelente annyira éhes vagyok, hogy szinte már hányingerem van, pedig soha nem szoktam reggel éhes lenni, pláne nem ennyire.
2018. ápr. 22. 08:53
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Semmi ilyesmit nem tapasztaltam egyik terhességem során sem.
2018. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem volt sem böfögés, sem égő mell..
2018. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt kicsit szaporább szívverésem, nem tudom miért.Viszont a reggeli éhség amit írsz, nekem már pozitív teszt előtt megvolt.Ez csak azért biztos, mert tudtam, hogy késik a mensim egy hete, de mivel össze vissza ciklusaim voltak nem gondoltam babára.
2018. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen..


31 hkm

2018. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen soha. :)
2018. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem terhestunetek.
2018. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igenis LEHETNEK terhestünetek. 3 terhessègem volt, mindhàromnàl megvoltak ezek, màr az 5-6. hèten elkezdődtek. Èn elèggè rosszul voltam az elejèn mindig, folyton farkasèhes voltam, de a hànyingertől nem nagyon tudtam enni. Az elsővel hànytam is a 16. hètig. Ès nem csak reggel! Egèsz nap. Èjjel is. Kb napi 5-6 alkalommal. Ès a böfögès is megvolt. Ha tudtam enni, azèrt böfögtem, mert mindentől kikèszült az epèm (ez terhesen alakult ki, sajnos azòta sem mùlt el), ha nem tudtam enni a hànyingertől, akkor azèrt, mert üres volt a gyomrom. 😝 A mellfàjdalom előbb jelentkezett mindhàromszor, màr a pozitìv teszt előtt èreztem, kb a 4. hèt környèkèn, Viszont előbb el is mùlt, 2-3 hètig tartott. Illetve a màsodik ès harmadik terhessègemnèl magas volt a pulzusom, 120-130 között, ès ettől èn is szaporàbban vettem a levegőt, èn kifejezetten fulladtam olyankor, ha felszaladt a pulzus. Nem folyamatosan volt magas, de naponta többször megugrott. De mivel a vèrnyomàsom jò volt, azt mondtàk, ezzel mèg nem kell foglalkozni. Mindenesetre elèg kellemetlen dolgok voltak ezek.
2018. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!