Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, a hasmenés...

36 hetes vagyok, a hasmenés és az hogy alul szúr néha a hasam, jelezheti a szülést?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tegnap stressz ert és azóta erzem ezeket a tüneteket.

Alul, gondolom a mehszajnal érzek szűrő érzést néha es már kétszer voltam wcn is.

Emellett olyan fura néha a hasam alja, lehet hogy ezt hívják kemenyedesnek de ebben nem vagyok biztos.

Szerintetek ez jelezheti a szülést vagy a stressz válthatta ki?


2018. ápr. 22. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az lesz :o
2018. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 1.5 héttel folyamatos hasmenèsem volt. Lehet hogy szülés lesz belőle. Fájások vannak?
2018. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, nem tudom eldönteni milyen érzés ez és leírni is nehezen.

Olyan mintha összehúzódna a hasam alja, mintha belemarkolnanak.

De ez nem rendszeres abszolút, úgyhogy nem tudom mi lehet.

2018. ápr. 22. 14:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy így leírom, de minden étkezés után hasmenésem van gyakorlatilag.
2018. ápr. 22. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem így indult be a szülés a 36. héten, de szerintem hasmenés bármi mástól is lehet, szóval nem lehet tudni.
2018. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 36. hét és ugyanettől szenvedek. “Szerencsére” a férjem is ezért megnyugodtam, biztos csak ettünk valami rosszat. Neked nem lehet esetleg valami ételtől? Kicsit nyugodj meg, vegyél egy fürdőt akkor talán a stressz is eloszlik egy kicsit. A stressz egyébként kiválthat emésztési gondokat így akár az is lehet, a hasmenés pedig eléggé tud görcsölni. :/
2018. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem csak ez a tünet. És a hasmenés most már 5-6 órája meg is szűnt.

Inkább a hasam alja és alul érdekes néha.

Van hogy megfeszul a hasam és van hogy alul szúrást érzek.

2018. ápr. 22. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek inkább csak jóslók arra tippelnék. Egyébként tényleg vegyél egy kellemesen meleg fürdőt. Ha elmúlnak tőle a fájások akkor csak jòslò ha felerősödik akkor beindult a szülès.
2018. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!