Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozitív a teszt akkor kb....

Ha pozitív a teszt akkor kb. hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 23. 07:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Március 23.an volt meg de össze vissza szokott meg jönni
2018. ápr. 23. 07:43
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Előző menstruáció első napjától számítsd. Mit jelent az össze vissza?
2018. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 4 hetes, de a mensid alapjan is 4 het plusz par nap. Irtad, hogy az kiszamithatatlan, de ha rendesen menstrualtal marciusban, akkor ettol nem lehet sokkal nagyobb a terhesseg.

Varj ket hetet, akkor ultrahangon mar latszani fog szepen a terhessegi kor, mert biztosan lennie kell embrionak addigra.

2018. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát h van olyan h hónap elején közepén végén jön meg nem rendszeres van olyan h egy ho ki marad
2018. ápr. 23. 07:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 hetes. Reális lehet az utolsó menzeszed. Ugye a papírforma, 28 napos ciklushoz viszonyít, ahol az ovuláció már 2 hetes terhesség, még kell 2 hét, mire a beágyazódás is megtörténik és termelődik HCG szóval 4 hetesnél fiatalabbat nem mutat egy teszt. Hogy ennél idősebb lehetsz-e, teszt alapján nem derül ki. Ha 14. napnál jóval korábban volt ovud akkor lehetsz akár 5 hetes is, de ez csak UH-val derül ki.
2018. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rendes volt az előző mensim kevesebb jött meg barnás de voltam orvosnál 26an 7.1nyalkahartya ovárium 28.6x20mm benne legnagyobb tüsző 16mm akkor barnaztam mikor voltam az orvosnal
2018. ápr. 23. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet vagy 5 hetes is. A 16 milis tüszőnek szerintem nem kellett már 2 hét. Viszont a nyálkahártya vastagsága és a tüsző utal arra, hogy az tényleg menzesz volt, akkor nem volt terhesség valószínű. Ez volt az első terhességi teszted amúgy?
2018. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"van olyan h hónap elején közepén végén jön meg"

Te nem tudod, hogyan kell a ciklust számolni? Senkit nem érdekel, mikor jön meg egy adott hónapon belül. Az a fontos, hogy hány nap telik el a 2 egymást követő menstruáció első napjai között. Ez körülbelül 21-45 nap között mondható normálisnak. Azért durva, hogy terhes vagy, de ezt nem tudod.

2018. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!