Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 24. heti ultrahangon...

Ma voltam 24. heti ultrahangon. Elvileg minden rendben van mehszaj nincs nyitva de mégis 28. heten egy hétre be kell feküdni a kórházba ahol megkapom a tüdőerlelőt stb. Ki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben lenne, nem kellene kórházba befeküdnöd, nem?
2018. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem adnak tüdôérlelôt a semmire. Mit mondtak, miért kell?
2018. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az előző két szülés koraszülés volt ikrekkel. Illetve a fiam is koraszülött lett sajnos.
2018. ápr. 24. 11:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Elvileg a koraszülés megelőzés érdekében kell befekudnom.
2018. ápr. 24. 11:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen előzményeid vannak, akkor persze, hogy meglépik ezt. De ebben az esetben nem értem a kérdést, hogy miért kérdés.
2018. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert eddig mindig valami miatt kellett befekudnom.pl nyitott mehszaj fájás. Még egyenlőre nincs semmi baljós tunetem eddig és az érdekelt volna hogy így mennyi esély van arra hogy nem lesz megint koraszülés. Az egy hét ennyit számít?
2018. ápr. 24. 11:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy hét? Ekkora terhességnél akár a (teljes) életet.
2018. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt két koraszülésed, akkor tudod, hogy minden hét számít. Talán úgy gondolták, jobb félni, mint megijedni és jobb most bemenni, mint ha korán születik és ott kell vele maradni hónapokat vagy utána évekig ide-oda hordani. Esetleg úgy ítélhették meg, tán hajlamod van méhszájgyengeségre, az meg nem olyasmi, ami elmúlik, viszont nem biztos, hogy ezúttal lesz érezhető előjele. Nehéz lehet otthagyni a többieket, de az előzmények miatt talán számítottál rá... lehet nem lesz ezúttal olyan komoly bennfekvés, hiszen reméljük, csak egy hét meg sétálgathatsz. Még az is lehet, megbeszélheted, hogy saját felelősségre hazaengedjenek pár estére (ha olyan távolságra van).
2018. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy az egy hetet a terhességi hétre gondoljátok. Elég egyszerű a gondolkodásotok ezek szerint sajnos. Amire én gondolok az a kórházban való vitaminok abban az egy hétben illetve segítség amit a baj elkerülése miatt kapok. Egy hét egyáltalán elég e ahhoz hogy legalább a 36.hetig kihúzzák.
2018. ápr. 24. 13:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosod jobban ért hozzá mint te, hacsak nem te is szülész-nőgyógyász vagy. Amúgy miért nem kérdezed meg tőle? A tied is elég egyszerű gondolkodás ezek alapján már bocs.
2018. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!