Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egyáltalán nem hányok...

Ha egyáltalán nem hányok terhesség alatt akkor én jobban meg fogok hízni, mint aki sokat hány?

Figyelt kérdés
2 hónapos vagyok és egyáltalán nem hánytam még, még csak hányingerem sem volt. Itt az oldalon írták sokan, hogy mivel hánynak nem híztak. Tudom hogy az alkat is számít, de mégis érdekelne. Eddig 3 kg-t híztam. Most vagyok 56 kg.

2018. ápr. 24. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer sem hánytam, rosszul sem voltam. 101kgval kezdtem most, 95 vagyok.

Ez nem törvényszerű, az igazi hízás a végén jön.

16+6 hkm

2018. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon sokat hány, az biztosan kevesebbet hízik, de szerintem ezt ne irigyeld.
2018. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy 58 kiló voltam terhesség előtt, szülés előtt 57, szülés után 47, császár után 2 nappal már semmi hasam nem volt, de cserébe súlyos vashiány, nem szülhettem természetes úton, tönkrementek a fogaim, 7 hónapig hányni se annyira kellemes, sokszor a baba is éhezett gondolom, mert nagyon rúgott.
2018. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Semmi köze hozzá.

De amúgy te már most sokat híztál

2018. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én rosszul voltam 45 kg vagyok.47 ről..
2018. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer se hánytam és kajaundorom se volt egyáltalán: 36. hét + 6kg.
2018. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hánytam, rosszul se voltam 20kg jött rám.14kg ment le szülés után 2 héttel.Az volt a víz, meg a baba súlya.
2018. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mondjuk az tényleg aggasztó kicsit,hogy már 3 kg-val több vagyok. Éhes vagyok gyakran,viszont többször eszek kevesebbet. 18 után nem eszem. Édességet nagyon ritkán, egy héten olyan egyszer megeszek egy túrós rétest, vagy meggyeset. Cukros üdítőt sem iszok, meg teába sem teszek. Tésztát mondjuk eszek,de nem minden nap.
2018. ápr. 24. 21:55
 9/11 A kérdező kommentje:

3-ashoz: Tényleg 7 hónapig hánytál? Nagyon rossz lehetett.

Egyáltalán nem irigylem amúgy azokat akik hánynak, miért is tenném. Még akkor sem irigyelném őket,ha nem híznának emiatt. Az egyik legrosszabb érzés a hányás, nem kívánom magamnak.

2018. ápr. 24. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,

ez nem törvényszerű


Én sem hánytam, nem volt hányingerem sem.

28. Héten 7 gk-nál tartottunk

Csak a hasamra és a mellemre szedtem fel.


Most látom a vizesedést picit, nem mértem magam de a mérleg nyelvét biztosan jobban fogja tolni.


Igaz nem a versenysúlyommal estem tehetbe..akár elegendő lehetne ez a 7 kg a végére is, főleg a mostani trendek alapján.


Viszont ez most nem a fogyókúráról, az alakomról, hanem a gyerekről szól

Amihez az is hozzátartozik,mhogy a "zabalással" is ugyanannyira rosszat tesz az ember, mint a nem evéssel.


Gyerek: 3 kg

Magzatvíz+burok :0,8 kg

Méh: 0,9kg

Lepény 0,7kg

Vér: +2 kg

Víz visszatartás 1-1,5 kg

Mellállományt nem számolom..


(Elvileg a szoptatáshozl,ha valaki vékony volt nagyon kell még 3 kg kb.)


Ez a szakirodalom szerinti minimum,ha ennél kevesebb, akkor saját testsúlyból fogyás történt


Ez egy kisméretű gyerek esetén is 8-9 kg..ha 1-3 kg feljön pluszban, ami normális, pl fenékre csípőre szokott.. Átrendezősdés miatt, hiszen nagyobb súlyt tartasz ülés közben stb( ilyenkor az is fenékre hízik aki nem oda szokott..)


Az, hogx mennyit hízol nem a hányáson műlik, hanem egyrészt genetika, másrészt önkontroll, ami nem sanyargatást jelent..


Nekem ez úgy annyi, hogy rendgeteg szénhidrátot eszem..egyszerűen ezt kívánom..sok édesség..stb..de nem látszik meg a gyarapodáso kn, így nem aggódok miatta, ha nem így lenne, akkor nem enném.

2018. ápr. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!