Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy két kiló feletti baba...

Ha egy két kiló feletti baba megfordul a 32. hét környékén, azt mindenképpen lehet érezni vagy történhet akár észrevétlenül is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Az én kislányom a 32. és a 38. hét között fordult meg, de semmit sem vettem észre ebből. Valószínűleg éjszaka történt és én mélyen aludtam.

Boldog babavárást!!!

Zita (27 hetes baba anyukája)

2008. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Hát nagyon remélem, hogy az én kisfiam is szerez majd nekem ilyen meglepit! :) Bár azt sem bánom, ha észreveszem, amikor megfordul, csak csinálja!
2008. okt. 29. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam a 35 héten fordult meg, én bizony megéreztem, már lefekvéshez készülődten és ahogyan lepihentem, a kis drága akkor bukfencezett egy nagyot. Nem volt fájdalmas, de igencsak nagy mozdulat volt a megszokottakhoz képest, és másnap az UH-n be is bizonyosodott hogy fejvégű fekvésű lett. ( addig medencevéű és harántfekvésű pózban is volt )
2008. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm mondta, hogy ő érezte, ahogy befordul a babája, mondjuk az a 30.hét környékén volt. Nem fájt neki, csak másféle mozgás volt, mint a szokásos.

Én nem éreztem, de nekem már a 27.héten meg volt fordulva.

34 hetes km.

2008. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig éreztem, ha fordul, pedig pici babám van viszonylag. Onnan is tudhatod, hogy egyszer csak máshol akarja kilyukasztani a pocidat :-D
2008. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Azoktól kérdezném, akiknek a vége felé fordult meg a baba: Ti alkalmaztatok valamilyen "praktikát", vagy csak rábíztátok a dolgot a természetre?
2008. okt. 30. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira paráztam, hogy császár lesz (nagy babának ígérkezik), hogy kipróbáltam mindenféle praktikát, amit itt javasoltak: intenzív séta, tánc, popót magasabbra tenni, négykézláb mászás, gyertyaállás, persze nuku eredménnyel. Makacsul üldögélt a 35. hétig. Na, akkor leültem, és azt mondtam: "Jó lesz neked, te drága, hogy lehet, hogy éppen édes álomból emel ki egy büdi gumikesztyűs kéz? Az is lehet, hogy később kapsz tejcit. Na mit szólsz?" Rúgott akkorát, hogy kielemezhettem a Göncölszekeret a plafonon. :D De semmi egyéb. Este lefekvéskor eléggé feljött a savam, így feltámasztottam magam egy rakat párnával. Aztán hasra fordultam, valami fura ötlettől vezérelve, erre elkezdődött a nagy pocaktorna. Persze arra vigyáztam, nehogy megnyomjam, vagy valami. Fel kellett ülnöm a sav miatt, és akkor kinyomta a kis buksiját a bordámnál. A tenyerem élével óvatosan lejjebb toltam (ismétlem, nagyon gyengéden), szóval nem is a fejét toltam, hanem a pocakomban hagytam kisebb helyet, így elkezdte a fejét lehúzni, míg át nem fordult harántba. Ekkor abbahagytam az intenzív hassimit, mert már holt álmos voltam. Másnap, amikor éppen főztem, megint nyomogatta magát a bordámnál, és láss csodát, nem kemény gömb volt, hanem puhább, szögletes valami - popó. :DDD
2008. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!