Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.1 hete nem bírom felemelni...

Kb.1 hete nem bírom felemelni a bal lábamat, mert feszít, húzódik, fáj ott az ágyékom, petefészkem körül minden, olyasmi mint az izomláz. Mi lehet? Nyom valamit a baba? Koraszülés esélyesebb így? Volt ilyen valakinek? 32hkm

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen nekem volt tobbszor is , nyomott egy ideget rajt fekudt. 😊

1 hós kislany anyukaja😇

2018. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze a koraszüléshez, egyszerűen ideget nyom a baba. Teljesen normális, és megszokott. Egy ismerősöm úgy járt, hogy az egyik lábára sem tudott ráállni kb. a terhesség felétől, végig tolókocsiban volt, utána szülés után teljesen rendben volt újra.
2018. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húúú köszi akkor jól van, mármint jobb, mintha valami komoly baj lenne, de amúgy nagyon kellemetlen főleg, hogy a bal oldalamon is próbálok aludni és az még pluszba elnyom a teljes bal oldalamon mindent, szóval nagyon rossz, felkelés után még lépni is alig bírok..
2018. ápr. 26. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Masodik babómat várom 18hetes vagyok.kb 1 hete nehezen megyek mert ugyan ezt érzem.sajn ez van.az elsö babával csak a vegén éreztem ez.hosszú lesz még a végéig.kitartást neked is!
2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, neked is kitartast.
2018. máj. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!