Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki viszonylag...

Volt olyan, aki viszonylag későn ment először nőgyógyászhoz? (9-10 hetesen)

Figyelt kérdés
Félek. Nem vettem észre, hogy terhes vagyok. Sok volt a stressz az éltemben és azt hittem azért maradt ki a mensim. Az első vérzéskimaradás után csináltam egy tesztet, de akkor negatív volt, eléggé rosszul voltam, de nem figyeltem rá. A második vérzéskimaradás után viszont pozitívat teszteltem. Azonnal rohantam a nődokihoz, de az asszisztense, csak 1,5 múlva adott időpontot (akkorra már kb 10 hetes leszek). Félek, hogy későn megyek,nem merek semmilyen "gyógyszert" (magnézium, femibion) szedni, pedig múlt nyáron már volt egy vetélésem 6 hetesen. Most csak émelygek meg amolyan mindjárt megjön érzésem van, de tartok tőle, hogy gond van... Volt már valaki ilyen helyzetben?
2018. ápr. 27. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodj meg. Amíg nem vérzel és nem görcsölsz nagyon, addig nem kell idegeskedni. Próbálj meg esetleg egy másik dokihoz elmenni, hátha előbb tud fogadni, hogy megnyugodj. A mindjárt megjön érzés normális. Nekem is volt az elején többször is.
2018. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz ebbol semmi gond, legalabb az elso trimeszteren (ami veteles utan a legstresszesebb es egy evnek tunik) hamar tuljutsz.


Viszont ha mast nem is, de folsavat kezdj el szedni minel hamarabb. Azt mar elotte is jo lett volna, de ha mar igy alakult, akkor ne huzd az idot megjobban. Foleg az elso trimeszterben lett volna, lenne jelentosege.

2018. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen voltam először, semmiről nem maradtam le
2018. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes terhesen mentem először, pedig tudtam, hogy terhes vagyok.
2018. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 11 hetesen mentem munkába nem akartam megmondani még az orvos is meg nem erősítette a dolgot. Nem volt baj csak annyit mondtak előbb is jöhettem volna.
2018. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En 7,5 hetesen mentem, es eleg furan neztek ram, h minek jottem ilen koran, ez itt nem szokas, 10-11. Het korul kezdenek jonni altalaban a nok.( svajcrol van szo). Nem maradtal semmirol le, jobb, mint mikor vki 4-5 hetesen rohan, aztan 2 hetet izgulhat, mert 1. Uhn nem latnak kb semmit... nyugi! Esetleg bemehetsz a surgossegire, ha nagyon felsz, akkor megneznek gyorsan. Mondd, h fajt a hasad es terhesseg gyanud van ( teszt alapjan, de orvos altal meg nem megallapitott)

Nyugi! Minden oke lesz!!

2018. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat Európában lakom, itt 12 hetesen kell menni először. És nem is orvoshoz , orvos nem látja a terhes nőt, csak ha gond van.
2018. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4 hetesen mentem el a dokimhoz uh-t és citológiát csinált.

Azóta pecsételek...ez 3 hete volt.

Inkább ne mentem volna olyan korán.

2018. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!