Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes várandósságtól nem...

Hány hetes várandósságtól nem ajánlatos a háton alvás?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlják, mert a baba és tartozékai elnyomhatják a gerinc mellett futó nagy ereket, ami szédüléshez, ájuláshoz vezethet - ki tudod próbálni, te érzel-e ilyet. De ez is tök egyéni, és logikusan szerintem maximum valamikor félidő után lehet, talán befolyásolja a baba fekvése is. Terhestorna háton fekve végzendő gyakorlatainál szoktak rákérdezni, hogy figyelj erre, bírod-e. Ha viszont nálad ilyen tünetek nem jelentkeznek, vagy álmodban mindig a hátadra fordulsz, akkor szerintem nem tehetsz ellene, de nem is lesz belőle gond, a baba "szól". (Én nem érzetem ilyet, de tény, hogy nem szerették a gyerekeim, ha háton feküdtem, fél perc múlva mindig nagy hepajba kezdtek.)
2018. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1. terhességemnél végig háton feküdtem. 41 hetesen szültem, mindenki egészséges.
2018. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is végig háton feküdtem, néha oldalt. De kényelmesebb volt háton. Szintén 41. héten szültem és mindketten jól vagyunk!
2018. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én babám nem szereti, ha oldalt fekszem. Mintha 'összecsúszna' ilyenkor egy oldalra, és azonnal felébred rá és rugdosni kezd.

Sokkal jobban szereti, ha háton fekszem; akkor szépen elnyújtózik rajtam és odasimul hozzám.

Szóval én sokat fekszem háton, és nincsenek rosszulléteim.

2018. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én még mindig háton fekszem


32 hetes vagyok épp


Megkérdeztem a dokit, nem bíztam a véletlenre..

Azt mondta, hogy jobb lenne oldalt,

Viszont egy idő után úgyis rosszul leszek tőle, haakkora lesz a baba, akkor gyorsan forduljak oldalra...


Más van aki már ilyenkor sem bír..

Szőbala. Babának nem lesz tőle semmi baja, te oedig érezni fogod, hogy mikor nem jó..


En spec hason is tudtam feküdni..

A 28. Héten meg felhúzott lábbal kicsit féloldalasan hason ment...

2018. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam hogy oldalt alszok, de végül mindig háton ébredtem. :D Nem volt gond a terhességem alatt emiatt, aztán indítással született meg az egészséges lányom.
2018. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én például olyan 20.hetes korig tudtam háton aludni . Ha az éjszaka a hátamra is fordultam arra keltem ,hogy nem kapok levegőt . Nagyon nagy légszomjam volt olyankor igy nekem maradt az oldalt fekvés .
2018. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erzed majd Te ha mar nem jo. Amig kenyelmes neked addig a babanak sem gond. Nekem nem volt bajom vele sosem
2018. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy feküdj,ahogy kényelmes!!Ha hàton,akkor úgy.Semmi bajotok nem lesz.
2018. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majd érzed ha már nem bírsz vagy nem esik jól.

Én 29 hetesen rosszul lettem ultrahang közben ,onnantól nem is tudtam (még ha akartam vna sem)háton aludni.

2018. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!