Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvagyok tiltva terhesség...

Elvagyok tiltva terhesség alatt a sextől, orgazmustól, viszont ha a páromat kényeztetem, az engem is felizgat. Felizgulástól is keletkezik oxitocin vagy csak orgazmustól? Ha csak felizgulok, attól nem lehet baj ugye? Utána órák mire lemegy rólam.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért lennél eltiltva?
2018. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Mi ezért álltunk le az egyoldalú szexről is. Nálam keményedéseket is csinált a 'sóvárgás'; és így is harcolunk azért, hogy ne legyen koraszülött a babánk...

A férjem megoldja most addig magának. Nekem még annyi sem jut... Felnőttek vagyunk, a tét nagy, nem akarjuk 'eljátszani' a gyermekünk egészségét. Majd utána bepótoljuk; most a baba a legfontosabb. (Nálam nagyon rövid, és belül nyitott méhszáj a gond.)

2018. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát, szerencsém volt, mert amikor nekem megtiltotta az orvos, a férjem azt mondta, ez nem házi feladat, amit még kell oldani, ha tetszik, ha nem. Ha nekem nem lehet, akkor ő se kér a jóból :(
2018. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a folyamatosan rövidülő méhnyak miatt nem szabad. 2-es te hányadik héten vagy? Amúgy nekem is utána olyan fura a hasam az izgalomtól meg az a baj, hogy nekem volt, hogy álmomban is többször elmentem és attól is lüktetett a hasam. :/ Nekünk még 8 hetet kéne kibírnunk. Legalábbis a terhességből, mert utána jó darabig se lehet még majd...
2018. ápr. 29. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én még csak 27 hetes vagyok. 1,5 cm a méhnyak :(
2018. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Szextilalom nem bizonyitottan segit

Almodban is elelvezel

2018. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. De az elővigyázatosságból bizonyítottan nem lett még baj...
2018. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bírjátok már ki... felnőttek vagytok....
2018. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!