Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesen bélgörcs?

Narancs223 kérdése:

7hetesen bélgörcs?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos nagyon sokmindent elkapok mióta terhes vagyok, hajnalba savat hánytam meg fáj a bél fele most meg folyamatosan fáj és csikar ha nem csikar akkor is fura fáj 😞nem eszem csak diétázom emiatt😞😞😞 csütörtökön terveztem dokihoz menni, de félek hogy megint baj lesz vagy üár meg is történt 😞januárba volt missed abom 😞😞😞

2018. ápr. 29. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhesen érzékenyebb az emésztőrendszer, nekem is állandóan szélgöcseim voltak vagy feszült az egész hasam. Jobb esetben kitapasztalod mi okozza a durvább napokat, nekem pl olajos-zsíros kajáktól voltak durva görcseim, de éppenhogy viztől nem puffadtam, minden mástól igen. Borsmentatea iható, kicsit enyhítheti, mondjuk nekem inkább csak a feszülést enyhítette, görcsöket nem.

Persze lehet gyomorrontás is sajnos. :/ ha máskor nincs bajod a hasaddal.

2018. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor hazaértem ettem vajaskenyeret zöldhagymával erre tippelek de kihánytam a savat , de a hasam nem az igazi érdekesek ezek a dolgok mert pl csokit se eszem már minimálisat se se disznóhúst meg ilyen zsíros dolgokat ,mert szaladok, érdekes kislányomnál semmi bajom nem volt mintha nem is lettem volna terhes most meg minden nyavaja van 😕rennie-t veszek be most mert alvásnál fokozódik a savam 😞vega leszek 😂
2018. ápr. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!