Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom értelmezni az...

Nem tudom értelmezni az ambuláns lapot. Mit jelent?

Figyelt kérdés
A doki nem igazán mondott semmit csak lle diktálta az asszisztensnek a következőket ? Vékony Kp árnyék . Bő-on andexumnak megfelelő helyen 36x18 mm-es , döntően echoszegény képlet ,vs U alakú képletnek felel meg. Kis medencében körülírt , kóros képlet , szabad hasuri folyadék nem vizuálhato.

2018. máj. 2. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezt én se, pedig eü.-s vagyok.
2018. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem gyorsan. Az andexum talán a petevezetéket jelenti. Talán ciszta lehet? Ha méhen kívüli terhesség,azt csak mondta volna a doki... Az a 36x18mm-es valami arra nem mondott semmit??

Terhes vagy amúgy,és a baba jó helyen van bizonyítottan?


Bocsi,nem akarlak ijesztgetni,de elég fura leleted van.

2018. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hétvégén csináltam ég tesztet ami pozitív lett . Viszont tuti nincs rendben valami mert március óta közti vérzésem van. Most viszont kezd erősödni a vérzés . Holnap megyek laborba aztán pénteken vissza a dokihoz. Ma voltam a rákszűrés eredményéért is abból csak az derült ki hogy valamilyen fertőzésem van, amire irt a doki kupot. Nem tudom mit gondoljak.
2018. máj. 2. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos igy van ez leirva? Egyaltalan uh lelet ez? Napi szintem foglalkozom nogyogyaszati es szuleszeti uh-val, de ezt meg en sem ertem.
2018. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóról szóra leírtam . Sajnos én sem tudok többet. A telefon javított néhány dolgot Bő-on = Bo-on ,hasuri=hasűri . Sajnos itt nem igazán közlékenyek az orvosok szerintem úgy vannak vele hogy elég ha ők értik . De pénteken kiderül . Viszont van egy olyan érzésem hogy vetélek . Sokkal erősebb a vérzés , igaz nem faj semmim. De pénteken okosabb leszek. Azért meg egy kicsit reménykedek.
2018. máj. 2. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Bo az bal oldal a bal oldali petevezetékben echoszegény az azt jelenti nem veri vissza az uh valami ciszta lehet vagy ha pozitívat teszteltél lehet esetleg méhen kívül megtapadt embrió de ez ne legyen igaz
2018. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ultrahang vizsgálatoknál használt kifejezés, itt csökkentebb a hangvisszaverődés, ami ritkább szöveteket jelez. Önmagában ez a kifejezés sem jót, sem rosszat nem jelent. echoszegény
2018. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kp közepest jelent
2018. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!