Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szervülő hematómája volt...

Szervülő hematómája volt valakinek?

Figyelt kérdés
2 hete volt egy 40*13 mm-es hematómám. Akkor fekvésre ítéltek. Szednem kellett Utrogestant (hüvelykapszula), Rutascorbint, C-vitamint és magnéziumot. Két-háromszor volt kevés barnás vérzésem. Ma voltam kontroll UH-n, ahol azt mondta a dokim, hogy kezdjek el fokozatosan visszatérni a normális kerékvágásba, kislányomat természetesen még ne emeljem. Akinek szervült a hematómája okozott gondot később? Mennyi idő után nyugodott meg? Köszönöm a válaszokat előre is! 17 hetes kismama

2018. máj. 2. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En pont ugyanugy jartam mint te. 15 hetesen egy este tenyernyi piros elenk ver volt a bugyimon. Azt hittem elvetelek es siettem az ugyeletre. Nekem 3x4 cm-es hematoma volt a mehlepeny alatt azaz a mehlepeny 1/3-a elkezdett levalni. Be akartak fektetni de vissza kellett utasitani a kisfian miatt, igy szedettek velem valami gogyszert egy hetig aminek nem emlekszem a nevere es magneziumot. Meg ugy otthon pihenes. Nekem ket het mulva mikor visszamentem uh-ra mondta a doki hogy szervult. Sajnos ezutan meg ketszer verezgettem a terhessegem alatt, egyszer 26. Heten is, valoszinu megint a meglepennyel volt gond. De mara egeszseges 2 eves kislanyom van.
2018. máj. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A hematóma elött 1 héttel volt egy 10%-os lepényleválás, de szerencsére az visszatapadt. Meg szabad kérdeznem a másik két alkalommal miért véreztél, az kiderült? Miután mondták, hogy szervült rögtön élted a normális életet? Nekem is van egy 17 hónapos kislányom, emiatt nem maradtam benn...
2018. máj. 5. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy csak most irok. Kovetkezo alkalommal mikor bevereztem ismet a placentaval voltak gondok pedig nem fedte a mehszajat.. harmadik alkalommal nem tudtak mi lehet az, kerestek huvelyi uh-val de nem lattak. Sajnos 28. Hetre meg is szultem hirtelen mert nagyon gyorsan beindult az egesz szules..máig nem tudom a placenta gondok miatt vagy mas miatt-e. De egeszseges a kislanyom mára. Sok sikert kivanok vigyazz magadra.
2018. máj. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja es en szep fokozatosan mindent csinaltam mar ket het utan.
2018. máj. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!