Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viseltetek hastartót - vagy...

Viseltetek hastartót - vagy hogy hívják - terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hányadik hónaptól és milyet? Én most 28. hétben vagyok, most nemrég sétáltam pár kört, hogy odatettem a hasam alá a kezem és olyan jóleső volt, hogy segített tartani. Olyan nagy a hasam egyébként, hogy szokták kérdezni, hogy "mindjárt szül?". Persze mindig mondom, hogy még van majdnem 3 egész hónap, de tényleg látványos is és nehéz is, munkahelyemen 7. héten kérdeztek rá, szóval tényleg az elejétől fogva sokkal nagyobbnak látszott, nehéz vinni és még sokat kell :) Ezért gondoltam megkérdezem, mik a tapasztalatok a hastartóval? :)

2018. máj. 2. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj ami még nagyon érdekelne, nem gyengíti el a hát- (és has-)izmokat?
2018. máj. 2. 17:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a vegefele a rugalmas kendőt hasznaltam itthon haskotonek. Kb a 34-35. Heten kezdtem, de nekem kicsi volt a hasam.
2018. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Abíság ***** válasza:

Szia!

Az előző terhességemnél vettem egy pocak támaszt a gyógysegédeszközboltban. Nekem nem vált be. Gumis, tépőzáras volt. Ott megmutatták hogyan kell használni, de ennek ellenére vagy nem tartotta a pocakot, vagy nagyon szorította. Sose tudtam úgy beállítani hogy ideális legyen.

Ha jól emlékszem akkor kb 30-32 hetes lehettem. Remélem neked nagyobb sikered lesz. Kitartást és jó egészséget!

Üdv. 21hkm

2018. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!