Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen mennyit szedtetek fel?

16 hetesen mennyit szedtetek fel?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
3 kg.
2018. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0 kg. 20 hetes terhesen kezdtem el hízni .most vagyok 36 hetes és 6 kiló van rajtam.
2018. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 kg.
2018. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És aki semmit sem hízik, ő eleve vékony testalkatú is, vagy teltebb? Mert nekem a védőnőm azt mondta, hogy többet fogok hízni, mert vékony vagyok, mot 1 kilóval vagyok több, de a védőnő nem fogja látni a gyarapodást, mert legutóbb pulcsiban és télicipőben mért le, most meg ruhában topánkával fog holnap és sanszos hogy még kevesebbet is fog beírni, mert akkor 49et írt be úgy, hogy 1 kg-t levont, most pedig ha szintén levon akkor 48-at fog mérni, és az reális is, de a legutóbbi nem volt az, mert csak a cipőm lehetett plusz 1 kg plussz a téli öltözet és ebéd után.


Igazából félek, hogy megszól, amiért nem híztam, sőt "fogytam", egyébként vékony vagyok.

2018. máj. 3. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj vele, mérd otthon magad te is. Engem is először még nagy pulcsiban, farmerban, téli csizmában mért, következő alkalommal meg már vékony ruhában, fél cipőben voltam. Mindkét alkalommal 1 kg-ot vont le :D nyilván valós adatokat mutatott a mérleg.

Én szoktam mérni magam otthon is, pár hetente, nem az számít, hogy mennyit hízol, van, aki még fogy is a terhesség elején a hányinger, hányás miatt...az orvos úgyis látja, hogy a baba szépen fejlődik és az a lényeg.

2018. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

-2kg

Nem híztam fogytam

2018. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 hetesen mínusz 1-nél tartottam, remélem a végére sem fogok felrobbanni, most 24 hetes vagyok.


Most elég sokról, 86 kg-ról indultam (illetve ez volt az első mérés, 10 hetesen), de az előző 3 terhességem alatt sem szedtem fel sokat (8 és 12 kg között) - akkor 75-80 körüli kg voltak a kezdő súlyok.

2018. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 kg a kezdo sulyhoz kepest, de ez a valosagban tobb mert elso idoszakban fogytam is
2018. máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!