Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7Hetes terhes vagyok ma észre...

7Hetes terhes vagyok ma észre vettem hogy kicsit barnás ha wc után megtörlöm magam ott lent. Nem görcsölöl meg semmi ilyen. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játék, simán elvetélhetsz! Menj orvoshoz most, talán csak egy kis progi kell.
2018. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
menny orvoshoz minnél hamarabb. sajnos velem novemberbe volt ez 8 hetesen elhat a babám nem vetéltem el igy müszeres befejezés volt.
2018. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
persze nem riogatásképp irtam csak tudd hogy nem biztos hogy jo ezzel várni.
2018. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Menj! Igy irjak!
2018. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az nem jó. Doki.
2018. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minel hamarabb menj orvoshoz, ugyeletre ne varakoz mert nem jatek.
2018. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is volt ilyen, és mivel mindenhol azt olvastam, hogy azonnal orvos, így rohantam én is az ügyeletre péntek délután, ahol aztán hárman körberöhögtek, hogy ilyennel minek megyek oda, mert ez normális. Meg amúgyis nekik nem ez a dolguk, hogy terhességet állapítsanak meg, mert ugye orvosnál még nem voltam.

Progeszteront kaptam. Remélem minden okés nálad, majd írd meg mi volt.

(Nekem rózsaszínes folyásom volt)

2018. máj. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mára elmúlt,semmi bajom nincs úgy néz ki,csak valami volt...ami tisztult :)köszönöm a válaszokat
2018. máj. 4. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem nyugodnék meg ilyen hamar, ráadásul uh nélkül,honnan tudod,hogy minden rendben?
2018. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem kétszer volt ez. Az első baba 10hetes 4 napos: erős jobb oldali görcs, mintha kést szúrnának belem. Azonnal orvos: nincs szivhang: Missed ab. Második baba 10hetesen: pár csep barna valami a wc papíron. Vártam vele én is nem akartam stresszelni, mert olvastam, hogy van ilyen...11hetes 4 naposan: elöntött a ver minden jel nélkül. A baba elment. Az orvosom szerint akkor 10 hetesen bizony azonnal szólnom kellett volna, mivel csökkent a progi szintem...a mai napig okolom magam, ugyanis ebben már 4 éve és nem akar jönni a baba :(
2018. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!