Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem a méhszáj nyílás...

Ugye ez nem a méhszáj nyílás tünete?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 33 hetes . Sajnos még 2 hétig muszáj dolgzonom. Nem megerőltető fizikálisan,csak annyi,hogy odajutni és hazajönni egy adag sétálás és bkv . Szóval ennyi kötelező. 2 napja minden lépés egy kín. Nem a hasam fáj,hanem lent mintha szétakarna szakadni és egy lefelé nehezezedő erős nyomás- nyilallás érzet. Pl falban kapaszkodva tudtam bejönni az irodába. Az utcán szó szerint tyúklépésbe tudtam haladni csak és eötvös sziszegve. Eddig csak délutánonként volt ez de most reggel is . Ez mi lehet??? 14.en megyek dokihoz legközelebb. Legutolsó vizsgálaton 1,5 hete teljesen zárt voltam még.

2018. máj. 4. 08:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Magnerotot szedem
2018. máj. 4. 08:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen. Úgy gondolom nekem a baba nyomja a fejével ott lennt. Elég kellemetlen érzés. A külső méhszájam van nyitva 18. héttől. Most vagyok 38 hetes.

32 hetesen másik orvos vizsgált,ő szerinte elkezdett nyílni az egész méhszájam,így egy hónapig otthon feküdtem megemelt ágyvéggel. Aztán letelt az egy hónap megint másik orvos vizsgált,aki szerint vsak a külső méhszájam van nyitva egy ujjnyira. Amivel nem kell foglalkozni második terhességnél. Ahány orvos annyi vélemény. Most két hete már nem kímélem magam. És még mindig egyben vagyunk.

Véleményem szerint azért menj el orvoshoz egy vizsgálatra nehogy baj legyen.

2018. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lent a szeméremcsontod készülödik a szülésre!

Nekem is kb 32 hetes kortól fájt nagyon.

Doki azt mondta normális ez a fájdalom,könnyen fogok szülni.

Úgyis volt!

De menj el azért orvoshoz.,én is elmentem!

Kitartást neked!

2018. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhszáj nyílásnak nincs tünete. Legtöbbször észre sem lehet venni hogy nyílik.
2018. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

22. hetemben vagyok, ma arra ébredtem hogy éles fájdalom az alhasamban,leginkább jobb oldalon. Minden lépés kín szenvedés volt,mintha szét akarna szakadni vagy nyílni a hasam,ülve enyhült kicsit..(azaz ha nem mozogtam nem terheltem). Dokim azonnal hívtam mivel ez annyira ‘új fájdalom’ volt. Berendelt, húgyuti fertőzés-gyulladás :( Antibiotikum + szigorú pihenés (bal oldali fekvés)

(Méhszáj ép,zárt)

Remélem kedves kérdező te nem így jártál!

Remélem a kérdezőnek semmi ilyen (sőt biztos

2018. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam is húgyuti fertőzés okozta!! Kaptam antibiot. Teljesen zárt vagyok én is 😊
2018. máj. 10. 13:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért emeltem ki a kérdést,hátha másnak is segítség 😊 Teljesen zárt vagyok kívül belül! Hossz is tökéletes! Baba jól van. Viszont sikerült egy csúnya húgyuti vackot összeszedni amire antibio kellett ! Az okozta a fájdalmat !! Szóval ha fájdalom néha nagyon más miatt tud lenni 😊😊😘😘
2018. máj. 16. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!