Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen légszomj és mellkas...

30 hetesen légszomj és mellkasi nyomó érzés normális?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi okozza. Nekem volt terhesen és csak a terhesség okozta, de más bajod is lehet.
2018. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én arra emlékszem, hogy kb 28-30 héttől folyton lihegtem kb a 36-ig. Annyira fenn volt már a baba hogy vagy ettem/ittam/beszéltem vagy levegôt vettem. Aztán 36-on leszállt a hasam és minden ilyen tünet elmúlt. Orvostól védőnőtől kérdezz rá a biztonság kedvéért.
2018. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 32. hétben vagyok és ugyanez. Előző terhességemnél is volt, nekem csak a szüléssel múlt el.
2018. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van, kizárólag mozgástól múlik el. Próbálkoztam több pihenéssel, de csak rosszabb lett, a végén már 100 métert is alig bírtam vánszorogni, minden lépésnél el akartam ájulni. Rákényszerítettem magam, hogy minden nap legalább egy órát sétáljak vagy tornázzak, és elmúlt.
2019. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!