Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 évesen gyereket szeretnék....

17 évesen gyereket szeretnék. Normális?

Figyelt kérdés

Már pár éve nagyon szeretnék babát, olyan jó lehet terhesnek lenni, a nevüket is kitaláltam már, írtam babanévlistát, sokszor nézek ilyen videókat, képeket, sőt már vettem egy babaruhát is, de barátom még nem volt :D :/

Szerintetek ez normális?



2018. máj. 5. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Igazi anya lesz majd belőled aki szívvel lélekkel a gyerekének fog élni.

De hidd el nagyon ráérsz még!

Elöször legyen egy kiegyensúlyozott kapcsolatod.

Esküvőd.

Jólkereső munkád!

Házatok.

És ráérsz majd ezek után babázni!

Ha ezek nélkül lesz babád,hidd el keserűen fogod megtalasztalni az anyaságot,ki sem tudnád élvezni a babád pillanatait mert mindig lenne amin aggodj(párod,pénz,albétlet)!

Kívánom,hogy mindez sikerüljön neked az életben! :)

2018. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy nagyon szép gondolat,hogy gyermeket szeretnél. Biztos jó anyuka leszel. ☺ Viszont fiatal vagy még hozzá,mert aranyos,hogy neveket válogatsz ruhát veszel. De előbb legyen munkád, párod, hogy a szertet mellé anyagi biztonságot is tudj adni a picinek. ☺ Kívanon,hogy egyszer átéld az anyaság örömeit.
2018. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

ugyanígy voltak kb 17éves koromtól, úgy 22ig. bármikor szültem volna, sorba. imádtam gyerekekkel lenni, vágytam is rá.

22 éves korom körül elkezdett motoszkálni benne, hogy lehet nem is kellene.

nem tudom mi történt akkor, de előtte mindent megtettem volna, hogy legyen. most azért, hogy ne legyen.

szóval nem biztos, hogy ez így is marad, és nem, kicsit sem normális ez.

2018. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem normális, hogy pasid meg nem volt,de már babaruhakat veszel.:-)

Viszont kívánom, hogy találd meg azt az embert akivel többek között a gyermekvállalást is atelheted.

2018. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Cuki dolog egy cuki babára ránézni, de a gyerekvállalàs nem csak cukiságból áll.

Nehéz terhesség, fájdalmas szülés, hasfájós baba, fogzás miatti alváshiány, munkából való hiányzás a gyerek betegsége miatt, a kórházi ágya mellett való aggódás... Ez mondjuk csak az első 2-3 év. Az anyagi vonzatát meg nem is említettem.

Felkészültél?

2018. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kb ilyen idős koromban tudatosult bennem hogy imàdom a gyerekeket és én is szeretnék,persze nem akkor és azonnal. Akkor kezdtem igazàn a bulizàst. Viszont 19 évesen olyan munkàt talàltam ahol kiélhettem "anyai" ösztöneimet. Akkor ismerkedtem meg az akkori baràtommal,minden happy,babát szerettem volna. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni. Aztàn szétmentünk. Majd 25 évesen ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. 29 éves voltam mikor az első gyerkőc született. Majd 31 a másodiknàl. Örülök hogy vártam eddig. Te is ráérsz még. Élj egy kicsit. És mindenképp stabil párkapcsolatba és stabil anyagi körülmények közé várjad majd a kicsit. :)
2018. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. máj. 7. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Fix boldog kapcsolat, anyagi háttér, sajàt otthon nélkül ilyen fiatalon nyilvàn ennek nem mostanában van itt az ideje nàlad. Kb 10-13 év múlva, ha az alapok megvannak, lehet reàlis. Èn kb ennyi idős: 16-17 évesen, koromban kezdtem azt érezni, hogy nem vàgyom soha gyerekre amikor az osztàlytàrsnőim màr tervezgették az 1-2-3 gyereküket mikor legyen. Ez azóta sem igazàn vàltozott. A férjemmel 8 éve vagyok együtt 32 évesen, úgy érezzük így kettesben 2 kutyàval teljes az életünk.:)
2018. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anna.love ***** válasza:
Termèszetesen normàlis, de ne kapkodd el, csinàlj karriert , legyen egy komoly sràc aki szeret, törekedjetek sajàt otthonra aztan ha ezek megvannak , mèg 5-6 èv mùlva sem vagy lekèsve semmiről
2018. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most vagy abban a korban amikor megalapozhatod a jovodet vagy teljesen el is ronthatod. Helyedben olyan egyetemre mennek ahol szakmat tanulok es utana jol kereso allasom lehet eletem vegeig., plusz szeretem is amit csinalok. Alltalaban az egyetemen talaljak meg sokat a parjukat es kotnek eletre szolo baratsagokat is. Szoval en a helyedben ezt tennem es csak utana terveznem a csaladot.
2018. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!