Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett kismamák!...

Veszélyeztetett kismamák! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Még csak 6 hetes vagyok, de az első perctől kezdve vérezgetek. Hol jobban, hol kevésbé. Kórosat nem látnak, a szívhang erős. A béta hcgm nagyon stabil 25000 felett volt 6+0 napján.

De pénteken fekvésre ítéltek. Fekszem én tényleg, na de azért csak mosogatok, meg teregetek. Ez nem megterhelőbb mint elmenni zuhanyozni, meg hajat mosni. A párom imádnivaló szó nélkül segít, főz, takarít, bevásárol. De nem lehet mindig itthon, és nem várhatok el tőle mindent. Plusz nekem is nehezemre esik ez a láblógatás, egy hete még nagyon pörgős életem volt.

Plusz felmerül bennem a kérdés, hogy más vajon hogy oldja meg, akinek mondjuk van már egy két éves csöpsége? Nyilván nem ignorálhatja.

Ugye más is csinál azért ezt azt a fekvésen kívül?

Ne haragudjatok ha butácska a kérdés, de első baba, és nincs is gyermekes közeli ismerős, aki tanácsot adhatna. Én meg persze mindenért aggódom :(


2018. máj. 6. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A legjobb tanács: köttesd ki a netet :) de legalábbis ne olvass itt, ne olvass baba-mama blogokat, semmi ilyesmit. :)
2018. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz valami jó sorozatot!

És próbáld kipihenni magad!

Tereld el egy kicsit a gondolataid!

2018. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A baba-mama blogokat messzire elkerülöm. 4 hetesen olvasgattam, de rájöttem, hogy csak arra jó, hogy rám hozzák a frászt :)


Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 7. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 9. hét körül volt barnázás, és nagyon enyhe vérzés. Kaptam progeszteron pótlást, de a doki egy szóval nem említette a szigorú fekvést. Otthon maradtam táppénzen, de a házimunkát elláttam. Kislányom épen egészségesen született majdnem két hét túlhordás után. :)

Novemberben lettem újra terhes 5. héten barnázás vérezgetés szigorú ágynyugalomra ítélt ugyanaz a doki a 2 évesem mellett. Tényleg szinte teljesen betartottam a férjem is volt, hogy itthon maradt, hogy ne kelljen felkelnem. Még azon a héten elment a baba spontán. Szóval nálam van példa erre is arra is. Én csak annyit javasolnék, hogy ha nem fáj semmid, nem görcsölsz akkor csináld ami jólesik,de ne terheld meg magad.

Boldog babavárást! :)

2018. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. máj. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!