Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nyaron volt nagy pocakos...

Aki nyaron volt nagy pocakos kismama hogy viselte a terhesseget? Strandra pl el mert menni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 3 eves gyerekem.Nyilvan ki fogjuk vinni a strandra. Sajnos en sokat hallottam hogy nem szabad vizbe mennem csak a nyilt vizekbe.Valaki meg eltero velemenyen van.Nyilvan a meleg vizet kerulnem meg a napot is ha lehet, mert mar most nem birom.De kadba azert igyis furdok neha elfekve 1 kicsit..

2018. máj. 6. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindegy hogy a saját kádadban ülsz bele a vìzbe vagy a strandon ahol a hüvelygombástól kezdve vizelet és stb-vel együtt ülsz a vízbe.

Elég ha csak a gyerekek pisilnek a vízbe...

De magánügy igazából.

Bnőm is járt nagy hassal stransra.

Én biztos nem mennék!

2018. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Én nekem is nagy hasam lesz nyárra.

De én se fogok strandra menni.

2018. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Szeptemberben szültem az első babámat, szóval egész nyáron pocakosan. Hőségriadók voltak egymás után, rekord is dőlt meg augusztusban (leghosszabb 3-as fokú riasztás), szenvedtem nagyon, meg is utáltam a nyarat. Én voltam strandon, de leginkább csak árnyékban ücsörögtem meg a lábam lógattam a vízbe. Én csak nem akartam otthon maradni, baráti társasággal voltunk.


2. babám júliusi (júli 3-ra voltam kiírva), strandon természetesen voltunk a gyerekkel, vízbe nem mertem menni. Fürödtek apával, én meg a lábam lógattam a vízbe. De nekem a méhszáj is nyitva volt már szóval nekem tilos is lett volna fürödni.


Fertőzésveszély miatt nem ajánlott. Ezt te tudhatod, hogy mennyire vagy rá hajlamos. Én több kezelésen túl voltam már a 2 babával, szóval én nyilván nem akartam még egyet megkockáztatni.

2018. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőm simán belement a Balatonba pedig az se túl tiszta. Szerintem én nem mennék, mert parásabb vagyok és terhesen sokkal könnyebben lehet fertőzést kapni.
2018. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Szeptemberre vagyok kiírva. Eszem ágában sincs strandra menni.
2018. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Augusztusban született a második lányom. Nyaralónk van a Balcsin, egész júniusban lent voltunk. Saját medencében fürödtem, strandon csak a parton voltam, vízbe nem mentem bele.
2018. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Voltam strandon nagy hassal, de nem mentem be a vízbe, de ha tengerparton lettünk volna, bementem volna. Nekem nem ért annyit a tóvíz, hogy kockáztassak.
2018. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Kb 11 évesen voltam utoljára strandon, számomra gusztustalan, hogy az a rengeteg izzadt kitudja milyen bajokkal küzdő ember együtt poshad a vízben 🤢🤢

A nyarat meg ugyanolyan szarul bírtam, mint mindig, nem rontott a terhesség a dolgon

2018. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Aug végén szültem a másodikat. Borzasztó meleg volt, hőségriadós, izzadós. Bent poshadtunk a házban 16:00ig, csak utána ültünk ki a kertbe játsazni. Starndra. A nagyi vitte, meg apa, én egyszer mentem, akkor csak a lábam tettem a természtes vízbe.
2018. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

En sem terveztem a lablogatason kivul mast a strandon meg a fagyizason kivul mast csinalni:D

CSAK erdeklodtem!

Mert igen,nem 1 nagy pocakost szoktam latni ucsorogni es uszkalni a vizbe!!!:/😏

De nyilvan a gyerekemet azert kivisszuk. Majd apaval el lubickol.

2018. máj. 6. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!