Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok hanyadik héttől...

Nálatok hanyadik héttől kezdődött a hányinger és a többi tünet?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok de a mellfeszülésen kívül semmi tünetem.
2018. máj. 6. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Az utolsó hetekben
2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan a 7. héten és a 13-on múlt el. Eszméletlen rossz volt. Állítólag minél erősebb a rosszullét,annál nagyobb a valószínűsége,hogy minden rendben van. De nagyon sokaknak nem is volt rosszulléte,mégis minden rendben volt. Jó egészséget kívánok nektek :D
2018. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 hét.
2018. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szerencsésebbek megússzák. Egyik babámmal 6 hetesen, a másikkal 7 hetesen kezdődött a hányinger de egyik terhességem alatt sem tartott ki 12 hetes korig szerencsére. 8 ill 10 hetesen megszűnt.

Az állandó álmosság 5 ill 4 hetesen kezdődött és el is tartott egy darabig.

2. babámmal kb 7-8 hetesen kezdtem reggelente durván szédülni, az meg vagy 16 hetes korig tartott.

2018. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor én nagyon szerencsés voltam, mert nem volt se hányinger, se rosszullét. A szülés előtt az utolsó hetekben (1-2 hét) csak annyi gondom volt, hogy állandó szomjúság gyötört.
2018. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 1-2 nappal a nem várt előtt már mondtam a páromnak hogy émelygek, nem jó a gyomrom. Sok esélyt nem láttam arra hogy terhes lennék, màr egy jó ideje elengedtem ezt a dolgot, sose figyeltem a peteérésem, se a hőm, egyedül annyi hogy egy mobilos alkalmazásban bejelöltem, hogy mikor jön meg, hogyha orvoshoz megyek tudjam. Nem is kezdtem őrült tesztelésbe, már kb késett 5 napja mikor csináltam egy tesztet, de meg se vártam a 2 percet, nem jött ki azonnal a 2. csík ezért ott is hagytam. Amikor ránéztem később akkor láttam a 2. vonalat akkor se hittem el és rá pár napra újra teszteltem és akkor már egyből kijött a 2. csík is. Sajnos a terhességem a 9. héten megszakadt, de ebből az egészből csak annyit szerettem volna kihozni, hogy én nagyon hamar éreztem a tüneteket, csak akkor még nem tudtam hogy mitől van.
2018. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyesmi. Csak az állandó ólomnehéz álmosság az első trimeszterben,és az édes íztől undorodtam vègig. Kb ennyi tünetem volt.
2018. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 heteseb, és a 16 hétig kitartott. Borzalmas hetek voltak.

Utána csoda volt az egész.

2018. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmi nem volt, csak a hasam nőtt. :)
2018. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor vegyes hogy kinél mikor :)
2018. máj. 7. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!