8 heti "pocak"?

Figyelt kérdés

8. héten vagyok, egyszerűen nem tudom mire vélni, hogy úgy nézek ki, mint egy 4-5 hónapos terhes... Persze tisztában vagyok, hogy a babó még igencsak aprócska, de akkor mitől vagyok ekkora darab? 3. gyermekünk lesz :)

Orvosnál voltam, ott minden rendben volt vele, és egyedül van...



2018. máj. 7. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Puffadas. Gyenge hasfal. Ezekre tippelek
2018. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Puffadas. Nalam detto
2018. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy elottem is irtak, puffadas, plusz a belek is feljebb kerulnek, ahogy no a mehed, ez tarsul egy gyengebb hasizommal, ha mar tobb terhesseged volt.

Konkretan nem a mehed “csinal” kozvetlenul pocakot, mert az meg ugyanott van, ahol elso babaval is ennyi idosen, a medenceben.


Nalam ugyanez van. Az elso es a masodik terhessegemmel mar voltam vagy 30 hetes, mire latszott valami rendes pocakfele. Pedig 3-4 kg-mal

szulettek. Igaz, hogy 10 evvel fiatalabb voltam es akkor sportoltam rendesen, izmos voltam.

Most a harmadik babaval mar az elejen latszott estere, hogy puffadok, most 12 hetesen mar reggel is van hasam, behuzni sem tudom.

De ez meg nem konkretan a baba, legalabbis a 6-7 centijevel es talan 20 g korul van.

Ugy kepzeld el, mint amikor felfujsz egy lufit, ha 1 nap utan leengeded, akkor mar nem megy vissza az eredeti meretete es feszessegere, de majdnem. Viszont masodjara mar sokkal konnyebb felfujni. Ezt minel tobbszor eljatszanad, annal lazabb lenne az anyaga es konnyebben tagulna.

Epp ez van a mehunkkel es a hasfalunkkal is, kiveve, ha rendesen sportol az ember (nem tingli/tangli tornara gondolok), mert akkor a hasizmok erosek maradnak, illetve eleve nem is nyulnak meg terhesseg alatt annyira.

2018. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Puffadás. Két napja teszteltem pozitívat, de már legalább 4-5 napja kínlódok azzal, hogy úgy fel tudok fújódni, hogy még nem is ettem semmit. Most már legalább tudom, hogy miért.


A kislányomnál is nagyon puffadtam az első trimeszterben, meg a második elején, így már nem lep meg a dolog. Én is úgy nézek ki, mintha 18 hetes lennék már kb, közben vagyok 4 hetes :D

2018. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. a 16. hétig nekem is ugyanakkora volt a hasam a puffadástól, utána kezdett a gyerektől nőni.
2018. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam, nem változok dínóvá :)
2018. máj. 7. 12:25
 7/7 Nanemond!!! ***** válasza:
Nem leszel dino! En 15 hetes vagyok es jo Nagy a poci! Masodik baba!
2018. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!