Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenhegyire mennyivel korábba...

Istenhegyire mennyivel korábban kell kérni időpontot kombinált tesztre?

Figyelt kérdés

Pár napja teszteltem pozitívat, orvoshoz majd csak 3 hét múlva megyek, de nem tudom, mekkora a forgalom az Istenhegyin, hogy fogynak az időpontok... ráérek 7-8 hetesen időpontot kérni kombinált tesztre + preeclampsia szűrésre, ha már a dokim megerősítette a terhességet, vagy kérjek már most?

Illetve ha ott csinálnak nekem egy kombinált tesztet, akkor nem kell külön 12 hetes ultrahang, igaz?


2018. máj. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb kérj mert sokan vannak. A kombinált tesztben benne van a 12. heti uh is.
2018. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kérek. Az ezek szerint nem gond nekik, hogy még nincs orvosilag megerősítve a terhesség? Emiatt dilemmázok, mert mire meg lesz, addigra kb. 7-8 hetes leszek.
2018. máj. 7. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Az istenhegyin olyan 4 héttel korábban kell időpontot kérni, és kérdezni fogják, hogy mekkora crl-t mért a doki legutóbb, mert az alapján számolják ki, hogy mikor a legjobb a vizsgálat elvégzése.szóval szerintem nem fogsz tudni időpontot kérni, amíg dokinál nem voltál.
2018. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, így van, beszéltem velük közben, mondták, hogy kell CRL, meg utolsó UH időpontja. Szóval marad az, hogy remélem 8 hetesen kapok még időpontot.
2018. máj. 7. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne kapnal. En is igy kertem. 7+4 voltam eloszor uhn. Aztan par napra ra kertem az idopontot.
2018. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, csak fogalmam sem volt, mennyire vannak tele, mennyivel kell korábban.
2018. máj. 7. 15:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Leírom, hátha valakinek hasznos az infó: mégis adtak időpontot, ma írtak, hogy előjegyeznek utolsó menzesz alapján, és ha lesz CRL, szóljak, és pontosítjuk, ha szükséges. Nem tudom, miért szóltak vissza végül, én nem erősködtem, lehet tényleg necces lett volna 8 hetesen.
2018. máj. 8. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!