Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

36 hetesen kevesebbet mozog a baba, ez normális?

Ahhoz kepest milyen aktiv volt par hete, most inkabb csak feszkelődik és meg-megbök.. rendszeres a mozgás, a napi 10 böven megvan illetve altalaban minden oraban erzem mozogni. De olyan kicsikrt mozog es nem csap már nagy bulikat ott bent, csak megmozditja a lábát es ennyi. Vajon amiatt lehet hogy kevés a helye? Ugye akkor ne aggódjak..

2018. máj. 9. 07:03  Privát üzenet  

A válaszok
Ne aggódj,nincs semmi baj!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. máj. 9. 07:14 Privát üzenet
Teljesen normais! Sok baba a vége fele lelassul helyhiány miatt, bár nekem a fiam egyáltalán nem ilyen volt de többeknek igen! Ha a magzat mozgás állandó és folyamatos nincs semmi baj!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. máj. 9. 07:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi! Es ha csuklik akkor minden oke ugye?

# 3/5Időpont 2018. máj. 9. 15:15 Privát üzenet
Én megnézetném. Pont 36 hetesen lassult le, majd a köldökzsinór miatt meghalt a babám. Ha akkor ránézünk uh-on, akkor nem történik ez. Másnap mentem volna a 36 hetes uh-ra.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. máj. 9. 15:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh nagyon sajnalom :( azota ujra aktiv biztos csak lustizott.

# 5/5Időpont 2018. máj. 10. 19:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
17 évesen gyereket szeretnék. Normális?
Bocsi előre a kérdésért! De kismamaként normális dolog, hogy odalent meg van duzzadva, nagyobbodva a nemi szervem? A baba miatt lehet vagy elkaphattam valamit?
17 hetesen nem feszül, nem szurkál a pocakon. Normális ez? Múlt héten éreztem feszülést, de elmúlt. Volt más is ezzel? A baba mozgását még nem éreztem.
12 hetes kismama vagyok, tervezett baba. Ő lesz a 3. gyerkőcünk. Előző 2 terhességnél nem volt problémám. Mindenkinek eleget tudok majd adni magamból, stb. Félek! Normális ez? Én...
3 hetes terhes vagyok és félelem lett urrá rajtam, a jövőmről, a felelősségről, az életemről, mennyire normális ez?
Normális, hogy így mozog?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!