Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen kevesebbet mozog a...

36 hetesen kevesebbet mozog a baba, ez normális?

Figyelt kérdés
Ahhoz kepest milyen aktiv volt par hete, most inkabb csak feszkelődik és meg-megbök.. rendszeres a mozgás, a napi 10 böven megvan illetve altalaban minden oraban erzem mozogni. De olyan kicsikrt mozog es nem csap már nagy bulikat ott bent, csak megmozditja a lábát es ennyi. Vajon amiatt lehet hogy kevés a helye? Ugye akkor ne aggódjak..
2018. máj. 9. 07:03
 1/5 anonim válasza:
Ne aggódj,nincs semmi baj!
2018. máj. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normais! Sok baba a vége fele lelassul helyhiány miatt, bár nekem a fiam egyáltalán nem ilyen volt de többeknek igen! Ha a magzat mozgás állandó és folyamatos nincs semmi baj!
2018. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Es ha csuklik akkor minden oke ugye?
2018. máj. 9. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megnézetném. Pont 36 hetesen lassult le, majd a köldökzsinór miatt meghalt a babám. Ha akkor ránézünk uh-on, akkor nem történik ez. Másnap mentem volna a 36 hetes uh-ra.
2018. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh nagyon sajnalom :( azota ujra aktiv biztos csak lustizott.
2018. máj. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!