Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessègi cukor kialakulása...

A terhessègi cukor kialakulása elkerülhető a legelejètől tartott diètával?

Figyelt kérdés
Előző terhessègnèl 25. hèttől kellett tartani a szènhidrátdiètát, rendben is volt minden, tökèletes volt minden eredmèny így. Most tervezzük a kistesót, ha már a kezdetektől így lennènek az ètkezèsek, akkor lehetsèges, hogy a 24-28. heti terhelèses vizsgálaton is jók lennènek az èrtèkek?

2018. máj. 9. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyhébb formáját igen.
2018. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen.
2018. máj. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem


Egyrészt előre diétáznifelesleges


A diéta arra való, hogy egy problémát kezeljen, ha neked nem áll fenn ez a gondod többet ártasz, mint használsz..


Az előzmények után én is odafigyelnék, de a tüneteket ismered


Minden terhesség más


Unokatesóm 3 gyerekből csak 1 nél lettt terhességi cukros...


Ha pedig kordában tartod, akkor nem derül ki a baj... Ami már tünet, tehátvtudni kell róla


Cukorsokkot kapsz a vizsgálatkor kb

2018. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült.
2018. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
4. Ne beszélj már marhaságot, a diétától semmi baja nem lesz, sőt. Sokkot nem fog kapni, ugyanis az előző terhességi cukor miatt kizárt, hogy cukros lötyit itatnának vele. Már az elején jelezd, hogy az előző terhességednél probléma volt.
2018. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ha nem a cukros vízzel, akkor hogyan vègzik el a vizsgálatot? Úgy tudom, külföldön zsemle+tej van, de itthon ilyet mèg nem hallottam.
2018. máj. 10. 09:31
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Itthon is van ilyen egyébként, biztos, hogy nem cukros lötyivel kell, mert nekem azzal csinálták a második terhességemnél és oltári nagy botrány lett, a diabetológus majd leszedte a nőgyógyászom fejét, amiért elküldött rá.Úgyhogy bocsi, nem tudom mivel nézik, de azzal biztos nem.
2018. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig a cukor terhelést mindig 75g cukorral csináljak minden terhesség esetén főleg mert ahogy írtak is, egyik terhessegnel lehet h terhességi cukros leszel másiknál nem. Minden terhesség más és ha nem vagy alapból cukorbeteg akkor bizony cukorral csináljak! 2ik gyerekem várom és most is azzal csinaltak! Első gdm. Második eredményéért meg nem mentem.
2018. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!