Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozog a baba, és nekem félelme...

Mozog a baba, és nekem félelmetes. Másnak is?

Figyelt kérdés

Szóval a napokban kezdett el mozogni, de mindig megijedek, kicsit ilyen idegen érzés, hogy ott bennem mozog valami. Vártam már nagyon, de most mégis megijeszt.

Van még valaki így?


2018. máj. 10. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Először nekem is szokatlan volt, de imádni fogod. :)
2018. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Miénk most tanul meg ülni..sokszor égnek áll a hajam ahogy csinálja, de komolyan:D
2018. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is az volt és nagyon nem szerettem. Mondjuk magát a terhességet sem, nekem nagyon nehéz volt, de megérte a gyerek miatt
2018. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én szeretem a terhesseget. Meg csodakent elem meg, de most meg vagyok ijedve 😀 de biztos megszokom majd.
2018. máj. 10. 15:35
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon szerettem a magzatmozgást érezni, mert megnyugvást adott, hogy jól van a baba. Így fogd fel és nem lesz félelmetes. :)
2018. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Meg fogod szokni. És ha nem mozog majd pár óráig, hiányozni is fog. :) Első voltam.
2018. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És még milyen lesz a vége felé! 😄

Mikor este leülsz egy kicsit tv-zni, vagy olvasni, Ő meg akkor kezdi el a balettórát!Na,az a kemény! Itt dudor,ott dudor!

2018. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Félelmetesnek olyan értelemben mondanám, hogy az elején mikor még szokatlan volt sokszor összerezzentem, hogy jajj mi volt ez... Aztán jaaah hàt a babám :D

Szerettem egyébként a mozgását, főleg a vége felé akkor már olyan "igazi" babás mozdulatok voltak, na meg a csuklás!!! :)

Az elején viszont valóban furcsa érzés, az olyan más még, kis bökések :)

2018. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ahogy motoszkál :) Az elején sem volt 'félelmetes'. Egyedül az tud rossz lenni, amikor már fájdalmas a mozgása.
2018. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is furcsa volt, főleg, amikor nagyon kirúgta magát, tiszta Alien érzés az egész.
2018. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!