Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek fájt a szex terhesen?

Nektek fájt a szex terhesen?

Figyelt kérdés
Soha nem volt baj a szex-el, terhesség alatt sem, de így a vége felé kezdett kellemetlen lenni. Már közel a szülés és megpróbáltunk együtt lenni, de nagyon fájt, így ráhagytuk. Mitől lehet? A méhszáj lejebb van? Tapasztalatok?

2018. máj. 11. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ennel a terhessegemnel van, hogy faj maga a behatolas. En is ugy erzem olyankor, hogy a mehszaj lejjebb van es nekiutkozik a penisz. Mi abbahagytuk, ha ilyen volt, marmint a behatolasos szexet es folytattuk anelkul. En meg a masodik trimeszterben vagyok, nem mindig erzem ezt, csak ritkan.

De siman lehet, hogy neked mar allandoan lent van, a terheles is nagyobb a magzat sulya miatt es lehet, hogy mar beilleszkedett a feje is.

2018. máj. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A méhszáj nem megy lejjebb, max a baba ékelődik be, de ő is feljebb van még, nem hinném, hogy eléri a férjed. Megvolt már a 36 hetes kenetvételed? Gombától pl fájhat, mert nem nedvesedsz úgy. Nekem nem fájt egyébként, valami oka biztosan van.
2018. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem már a második trimesztertől kellemetlen volt. Nem mondanám fájdalomnak, de valahogy nem esett jól, érzékeny volt, pedig kívántam a férjem.
2018. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelen. Nekem sajnos azóta is kellemetlen, pedig a doki szerint minden rendben. Most 3 hós a fiam.
2018. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!