Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 10-15 kiló túlsúllyal...

Akik 10-15 kiló túlsúllyal kezdték a terhességet hogy alakult a hízás a 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos kb 15 kiló felesleggel indultam. Második terhesség, első alatt 23 kilót híztam, cukros voltam.

Most 16 hetes vagyok, figyelek hogy mit eszek és mikor. Eddig csak fél kilót híztam!!! Ennek nagyon örülök, viszont félek nehogy megint közel 20 kilóval szüljek!


Nálatok hogy alakult? Aki cukros volt az első babával annak előjött a másodiknál is?



2018. máj. 11. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkèt terhességet kb +10kg-mal kezdtem, mindkettővel gdm-em volt, a másodikkal csak a 34. héten derült ki, vele a legminimálisabb inzulin is kellett a diéta mellé.

6 és 9kg-ot híztam

2018. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100 kg felett kezdtem, 9 kiló plusszal mentem szülni, 13 mínusszal jöttem haza. 😊
2018. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanazzal a súllyal mentem szülni mindkét babámmal, az elsővel alig híztam, a másodikkal meg 2x annyit. 1. baba előtt volt rajtam a +10 kg, a 2 baba között leadtam, meg 2. szülés óta is alakul.
2018. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok.

Én amennyire lehetett csökentettem a szénhidrát bevitelt, illetve teljes kiőrlésű kenyér, tészta, barna rizs, amikor valamihez kell.


Nagyon magas vagyok így annyira nem is gáz a testalkatom.

183cm magas vagyok.

130kg-ról 124-re fogytam le.


A védőnőm azt mondja hogy 130-nál ne legyek több, tartsam a súlyom, ha fogyok az egy plusz dolog aminek örülünk.


2. Gyerekemet várom.


Az elsőnél 90kg kezdtem, 120kg-al szültem.

Gondtalan egészséges terhesség, és baba.

2018. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
170 cm-hez voltam 86.5kg a terhesség elején .20.hétig egy deka sem jött fel de azóta sajnos már 93kiló vagyok .37 hetesen .ami nyugtat ,hogy egy hóbapja ennyi vagyok és nincs étvágyam ,úgyhogy szerintem ez már marad .Kiváncsi vagyok szülés után mennyi leszek. A kicsi állítólag jó nagy baba lesz a méretei alapján.
2018. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

174 cm, vagyok 75 kg-mal kezdtem

Most 34 hetesen 86 kg vagyok..


Úgy néz ki, mintha csak a hasam nőtt volna

2018. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!