Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes pocakot illik bikiniben...

Terhes pocakot illik bikiniben 'villantani'? Vagy vegyek inkább tankinit?

Figyelt kérdés

Kb. 32-34 hetes leszek, amikor megnyit a strand. Vízbe én már nem megyek a fertőzésveszély miatt ( max. a lépcsőre állok kb. térdig érő vízben, ha le akarom hűteni magam); de a férjemet szívesen elkísérném, még így is jó kikapcsolódás lenne nekem is.

Az alakommal nincs nagy gond, csak pocakom van, 58 kg vagyok így terhesen. Eddig csak bikinit hordtam. Felvehetem így is; vagy inkább ilyenkor már a tankini az esztétikusabb?


2018. máj. 11. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ezt sosem értettem. Egyrészes fürdőruhában sem lesz kisebb a hasad. Vedd fel nyugodtan amit szeretnél.
2018. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan.
2018. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha te abban érzed jól magad akkor vedd fel azt. Szerintem nem kell rejtegetni a pocakot. :)

A fényvédelemre figyelj mert a hormonok miatt fokozott esély van a pigmentfoltok kialakulására!

2018. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sincs vele gond. Akinek nem tetszik, max. nem néz rád. De szerintem pont azért fognak megnézni, mert azt gondolják magukban, de helyes kismama. :)
2018. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Végülis elgondolkodtam: hogyha a sörhas meg a hurkák sem cikik; akkor miért lenne épp egy várandós pocak az?! Igazatok van! Bikini lesz :)
2018. máj. 11. 12:35
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Azt vegyél fel, amiben Te jól érzed magad.Ez egy egészséges, természetes állapot, mellesleg életed egyik legcsodálatosabb szakasza. Miért kellene rejtegetni?
2018. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
5# így van.
2018. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Én eltakarnám, de nem illemből, hanem mert nem akarnék foltokat. Első terhességemnél rendesen használtam fényvédőt és nem is volt kint, csak a karom, de még így is nyertem pár foltot a terhességi hormonváltozás okozta érzékenység miatt.
2018. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen felesleges csak erre a nyárra másik fürdőruhát venni, ha jövőre már bikinit szeretnél felvenni.

A napra figyelj, ne égesse meg a bőröd, illetve a magzatvíz is melegedhet, ha árnyékban vagy leginkább, totál felesleges rejtegetni a hasad.

2018. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Én vettem tankinit, nekem esztétikusabb volt. Valahogy a nagy terhes pocak miatt tuti feszengtem volna, így pedig a foktok miatt sem kellett aggódnom. Én sem híztam akkor meg, jó lett volna rám a bikinim is de nem tartottam esztétikusnak. (a sörhasat és cicit sem, de attól még a nagy terheshasat sem)

Ha te nem érzed magad feszélyezetten, nem muszáj eltakarni.

2018. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!