Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok hétfőn megtudtuk...

Terhes vagyok hétfőn megtudtuk h kislány a férjem azóta máshogy viselkedik velem. Eddig puszilgatta a hasam most már nem. Nem tudom mi lett vele. Nem kell neki a gyerek mert lány vagy mi?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted tőle?
2018. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg
2018. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Majd megszokja. Nyilván fiút szeretett volna ahogy a legtöbben és most csalódott. Megfogja a lányát is szeretni. Hagyjál neki időt, hogy megszokja.
2018. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezt csak ő tudhatja!
2018. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Én ezt nem tudom felfogni...Más emberek nem szoktak a férjükkel beszélgetni? Mert ha már egy olyan súlyos, komoly és életre szóló döntést hozok, hogy gyereket vállalok, akkor sztem alap, hogy beszélek a pasival arról, hogy milyen nemű gyereket szeretne és ha azt látom, hogy lányt nem, akkor eleve otthagyom a csába és nem szülök egy hímsoviniszta tetűnek. De hát ez nyilván csak az én bolondériám, másoknak minden teljesen mindegy.
2018. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozom ötöshöz, bár engem most jobban elszomorít, hogy ennyire elbszott balkáni népség vagyunk, ahol képesek _tényleg_ csalódni vagy haragudni azért, mert nem szent fiúgyerek érkezik a házhoz...
2018. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kérdeztem fiút akart azt mondta ,de most ez tényleg olyan nagy baj neki hogy kislány?
2018. máj. 12. 15:48
 8/19 anonim ***** válasza:
99%

Ilyen, mikor egy meg nem született gyermeknek máris elvárásoknak kell megfelelnie...

Vannak dolgok, amiket nem lehet befolyásolni, és ez így van jól. És olyan dolog miatt csalódást érezni, amit nem tudunk befolyásolni,elég szegényes gondolkodásra vall. Sosem értettem! Én a 20.lányomnak is ugyanúgy örülnék, csak egészséges legyen!

2018. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő csinálta pedig..
2018. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes. Az én párom kislànyt szeretett volna mindkét alkalommal. 2 fiúnk. Imádja őket. Most már azt mondja neki nem is kell lány. Lehet a párod is ha meglátja a kislányát, odáig lesz meg vissza. Azért világosítsd fel a férjed, hogy azért mert ő fiút akart és nem az lesz nem dől össze a vilàg. Ez legyen a legkisebb problémája az életben. Örüljön hogy lehet gyermeke, másnak ez sem adatik meg. Tovàbbi szép babavárást.
2018. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!