Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájzáró varrat (cerclage)...

Méhszájzáró varrat (cerclage) kiszedése mennyire fájdalmas? Utána mennyivel indult be nálatok a szülés?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok. Lassan kiszedik a varratomat. Mire számítsak? Fáj? Utána hamarosan szülni is fogok?
2018. máj. 14. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemben nem tudok hozzászólni, csak érdekelne, hogy melyik héten varrtak össze és mi volt az oka?
2018. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Méhnyak elégtelenségem van. Volt már 2 középidős vetélésem. Most a 16. héten varrták össze a méhszájam.
2018. máj. 14. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az off-ért, de olyan jó, hogy vannak ilyen orvosi eljárások. Remélem minden rendben lesz! Jó egészséget kívánok!
2018. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén nincs saját tapasztalat, de utánaolvasva inkább kellemetlen, mint fájdalmas a varratszedés.
2018. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sajàt tapasztalatom van. A varratszedés nagyon fàjt. Egy napig még bizsergett és fàjt az alhasam és az egész hüvelyem. Egy héttel később szültem. Hârom óra alatt meglett a kisbabàm.

Minden jót és könnyű szülést kívánok!

2018. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!