Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten hová érdemes...

Kecskeméten hová érdemes babamozira menni?

Figyelt kérdés

Milyen felvételt készítenek?

Mit kapunk és mennyiért?

Hallottam több dolgot is. Képeket és felvételt is adnak?



2018. máj. 16. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kérdéshez.
2018. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem sehol
2018. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a fecskét ajánlom mindenkinek igazi élmény 7 képet adnak a babáról + 1 a méreteiről, ha a videót pendrive szeretnéd az 2000 valamennyi a CD-t nem tudom,azt hiszem a nagykép (ha szeretnél 1000 körül van) fél órás,órás biztos van a mozi,nem emlékszem pontosan az én babám nem igazán mutogatta magát pedig többször felkeltem sétálni hátha de nem jött össze,de ennek ellenére nagyon alaposan megvizsgáltak és kedvesek voltak.
2018. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hanyhetesen voltal utolso?
2018. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22-23
2018. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koszonom
2018. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltunk. Sokkal többet kaptunk, mint a Czeizelben és többet is foglalkoztak velünk. Viszont mi DVD verziót kértünk és szerintem annak rosszabb a minősége, mint a pendrivenak. Ha megy valaki, akkor kérdezzen rá. Megéri szerintem a jobb minőségért a 2500Ft.
2018. jún. 19. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan 2x nagyobb felbontást adnak a pendrive-os verziónál.
2018. jún. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!