Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 37 hetes terhes vagyok de...

Már 37 hetes terhes vagyok de a férjemnek nem tetszik egy név sem én már nem tudom mit csináljak. Minden névre azt mondja hogy nem tetszik. Már nemsokára szülök mit csináljak? Hogy magyarázzam meg neki hogy muszaj választani már valami nevet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Írd fel neki a 3 kedvencedet, hogy abból válasszon. Ha így sem megy, akkor te dötesz, ő pedig mókuskának hívhatja a gyerkőcöt.


Neki egyébként semmi ötlete nincs vagy ami neki tetszene, az neked nem jó?

2018. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Neki semmi nem tetszik..
2018. máj. 19. 18:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tetszik neki, amiket te mondasz vagy egy sem?

Itt van az összes, ha még nem olvastátok végig: [link]

2018. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég fura. Én a 38. hét elején vonnám meg a szavazati jogát, ha ennyire válogatós és 3-ból sem tud választani.
2018. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerű. Vagy konstruktívan részt vesz a dologban vagy te döntesz.


Másból is ennyire ki akar maradni?

2018. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Számomra is fura ez a hozzáállás. Mi az hogy nem tetszik neki egy név sem? Akarja a gyereket egyáltalán?


De semmi gond, úgyis téged kérdeznek majd, akkor add neki a neked legjobban tetsző nevet.

2018. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy nem tetszik neki semmi? :D

Tisztában van vele, hogy vhogy hívni kell a gyereket?

Én ugyanilyen érdektelen lennék egy olyan témában, amit ő hoz fel.


Egyébként téged fognak megkérdezni nem őt ;)

2018. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Az én párom is hasonlóan volt. Végül kiderült hogy azért nem tetszett neki egy sem mert egyik sem illett ahhoz a kisfiúhoz akit ő megálmodott. Végül engedélyeztettünk egyet, ez a tökéletes név a mi fiúnknak.
2018. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

En 36 hetes vagyok es mi sem egyezunk a nevek teren!

Ami nekem tetszik 2-3 nev, az neki nem. A paromnak egy nev tetszik csak, de baratnom fiat hivjak ugy. Annak megsem nevezhetem el, raadasul nekem meg az nem tetszik. 😖

Hogy ebbol mikor lesz nev..., nem tudom.

2018. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én kinyomtattam két naptárt és bekarikáztuk melyik nevek tetszenek, volt 3 egyezés és ebből választottunk.


Adj a kezébe egy naptárt azért, hogy nézelődjön, ha nem talál olyat, ami tetszik, akkor te majd elnevezed a kicsit és pont.

2018. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!