Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csak találgtanak az...

Miért csak találgtanak az orvosok?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok.

15 hetesen bő,darabos vérzéssel korházba kerültem ahol 3 orvos vizsgált stb.

5 napig bent feküdtem magnéziumot meg progeszteront kaptam.

A vérzésre a válasz:passz.

Na tegnap újra véreztem.

Ma bementem a 4. Orvoshoz aki csak kézzel vizsgált meg és azt mondta mélyen tapad a lepény.

De a korházi uh-n melső falit láttak.

Már nem tudom mit csináljak!

Kihez menjek?

Most kaptam érerősítőt és vérzés csökkentőt.

Idegileg már teljesen kivagyok.

Valakinek esetleg hasonló tapasztalatok?


2018. máj. 22. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát szerinted kihez kellene menni? Kereshetsz jobb dokit, de szerintem nem kell. Elláttak, az meg igazából tök mindegy hol tapad a lepény, bár nem tudom miért nem látták.
2018. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Én ezért jártam magán orvoshoz.

Kiváló orvos, tökéletesen elégedett voltam vele. A szülés közben fellépő komplikációra is tökéletesen reagált.

2018. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj sztem az nem ellátás ha nem tudják miért vérzek terhesen!

Nyomják a gyógyszert de azt se tudjak mire.

A másik igen magánrendelésre akartam menni de most 4 orvosból találjam ki melyiknek van igaza?

Az egyik azt mondta hematoma a 2. Hogy hormon baj.

3. Ez előfordul.

4. Méhlepény.

Na ilyenkor mi van?

2018. máj. 22. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Az van, hogy egyik esetben sem tudnak többet tenni, mint hogy adnak progeszteront, magnéziumot és pihenést javasolnak.

Biztos nagyon nehéz, de próbálj pozitívan gondolkodni, hogy minden rendben lesz, most azzal segítesz a legtöbbet a babádnak.

2018. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm.

Probálkozok!

De 24 órás rettegésben vok hogy nehogy megint történjen vmi...

2018. máj. 22. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam. Özönvíz-szerű vérzésem volt, 2x is. A másodiknál vödröt kellett alámtenni a vizsgálat közben; másnap tenyérnyi alvadt darabok távoztak. Szörnyű volt. Még a babánkat is elsirattuk már...

Konkrét vérzésforrást nálam sem találtak, pedig engem is többen néztek uh-gal.

Azt viszont egyértelműen látták, hogy a placenta teljesen fedi a méhszájat, így az lett a konklúzió, hogy abból vérzek ennyire.

3 hét kórház lett belőle, állandó fekvés (csak wc, zuhany), emelt progeszteron + Mg- ez a legtöbb, amit ilyenkor tenni lehet.

Nálam a méh növekedésével szépen feljebb ment a lepény is, és utána már egyszer sem véreztem.

2018. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

" sztem az nem ellátás ha nem tudják miért vérzek terhesen!"


Azért az orvostudomány nem fekete-fehér. Nehogy azt gondold már, hogy mindennek van kimutatható oka.

Ha jó helyen van a lepény, nem látszik hematoma vagy lepényleválás az UH-val és nem nyílik a méhszájad, akkor honnan a jó francból kellene kitalálniuk, hogy honnan vérzel?


Ha 3 orvos is megvizsgált, akkor hidd el, foglalkoztak veled rendesen.

A magnéziumon meg a progeszteronon kívül meg mást nem tudnak ezzel csinálni.

2018. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!