Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen èrintkezhetek olyan...

Anna.love kérdése:

Terhesen èrintkezhetek olyan kutyàval ami egyeltalàn nem kapott oltàst?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok

Van egy baràtnőm akinek van egy 6 hònapos kutyàja de orvos mèg nem làtta!! Azt hiszem meg fogom szakìtani vele a kapcsolatot , panelba èlnek, szerintem ez amùgy is igènytelensèg, na mindegy... azt hiszem terhesen ìgy nem èrintkezhetek ezzel a kutyàval..igazam van?



2018. máj. 22. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem nyulkálnék oltatlan kutyához, de ez nem terhesen sem ajánlott.
2018. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Kutya tenyésztő vagyok.

Igaz a nagy kutyaim be vannal oltva.

De a picik nincsenek. Mégis érintkezek velük.

Semmi problémám nincs.

Nem tudom mi problémád lenne!?

Van egy baratnőm 22 hetes koráig kutyákat mentett.

Azok se voltal beoltva.

Semmi baja nem volt.

2018. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hàt ha kutyatenyèsztő vagy, akkor biztosan hallottàl màr a galandfèregről ami mellesleg nem csak terhesekre veszèlyes!!!!!!!!!

Nem tudom beteg e a kutya , de a baràtnőm napròl napra fogy, ès kèt hètig hànyt a baràtjàval együtt..honnan tudhatnàm , hogy nem e a kutyàtòl kapott el szèp kis fèrgeket??? Hàt kösz!!! Èn inkàbb biztosra megyek, nem talgatok..szerinted milyen következmènye lenne a terhessègemnek ha belèmköltözne egy szèp mèretes kukac????

2018. máj. 22. 17:13
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Semmi bajod nem lesz a kutyától, én is mentettem kutyákat terhesen és tenyésztő is vagyok. A féregre féreghajtó kell nem oltás. A kutyáért jobban aggódok, mert az viszont nem normális, hogy nincs oltva és féreghajtva 6 hónaposan. Inkább a barátnődet jelentsd az állatvédőknél.
2018. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Igazából mi volt a kérdés? Hiszen láthatóan te már eldöntötted. És egy szakember tárgyilagos válasza is kevés volt.


A székletébe, ételébe nem eszel bele, simogatás után meg kézmosás. És ennyi. Nem leprás, csak oltatlan.

2018. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha férges akkor féreghajtó kell neki.

Viszont csak a tergességed miatt kezdtél el aggodni a férgesség miatt?

Az terhesség nélkül is kellemetlen.


A kutyust sajnálom.

Szólj vmi állatvédő egységnek!

2018. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te eldöntötted, hogy megszakítod vele a kapcsolatot vele, akkor miért kérdezed?

Mellesleg gondolom, hogy az elmúlt 8 hétben is találkoztál vele és azelőtt is. Nem lett bajod gondolom.

Megértelek, hogy vigyázni akarsz a picikédre, de kicsit túlzónak tartom, hogy egy barátságot csak úgy megszakítsunk, mert terhesek vagyunk.😮

2018. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Igazából mi volt a kérdés? Hiszen láthatóan te már eldöntötted. És egy szakember tárgyilagos válasza is kevés volt.


A székletébe, ételébe nem eszel bele, simogatás után meg kézmosás. És ennyi. Nem leprás, csak oltatlan.

2018. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem nem csak az a bajod,hogy oltatlan a kutya, hanem,hogy lakásban van.

De kb a következő párbeszéd elég lenne,HA tényleg barátok vagytok:

-Szia Kati, aranyos a kutyusod, vitted már oltani,féregteleníteni?

-Nem még.

-Szólj majd akkor ha beoltottátok, féregtelenítettétek,mert(aggódom értetek is,hogy elkaptok valamit),tudod kismama vagyok, és féltem a magzatom.Tudom hogy jó barátnőm vagy és ezt megérted, hogy addig nem megyek hozzátok.

-Nem biztos hogy beoltatjuk,de gondolkozunk.

-Oké semmi baj, de akkor én nem megyek hozzátok, máshol találkozhatunk kutya nélkül.

2018. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem csak erről van szò, a baràtnőm nem olyan igazi baràtnő az utobbi időben kihasznàl , pènzt kèreget mert egyik napròl a màsikra èlnek, amit kölcsönkèr nem adja vissza...a mùltkor elvittük sètàlni a kutyàt...mondtam neki eszek egy fagyit megnèzem van e nàlam ennyi, erre ő : èn inkàbb sört iszom, menjünk be a presszòba,, a fizetèsnèl derült ki, hogy nincs nàla pènz!!!! Ès ha nàlam se lett volna???? Ilyen ember minek tart kutyàt??? Sajàt magàt nem tudja ellàtni!!! Nem a kutyàval van bajom,,, a mùltkor ropit adott neki,, a kutya vègignyalja a kezèt, majd semmi fertőtlenìtès ès ugyanazzal a kèzzel ő eszik,, nem igènytelensèg??? A kèrdèst azèrt tettem fel mert kìvàncsi voltam màsok vèlemènyère..
2018. máj. 22. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!