Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mestruaciokor teherbe eshettem?

Mestruaciokor teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Február 21.-en jött meg a verzesem és 22-23-24.en együtt voltunk a párommal vedekezes nélkül..márciusban nem volt mestruaciom aztán április 8.-an megjött 5-6napig tartott és ebbe a hónapban sem jött meg meg (előtte is már rendszertelen volt a ciklusok!) Ha terhes lennék akkor már a 13.hetes lenne? Mi a véleményetek? Írjatok ki van hasonló helyzetben..

2018. máj. 23. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom valószínűnek, inkább vmi hormonális probléma lehet. De azért egy tesztet csinálhatsz.
2018. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

El nem tudom képzelni,hogy hogy nem jutott még eszedbe a világ egyik legegyértelműbb dolga,az,hogy csinálj egy terhességi tesztet.

Ha rendszertelen a ciklusod,akkor ki kellene vizsgáltatnod magad,mert a hormonprobléma nem normális dolog.

2018. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszed nekem nem jutott eszembe? Dehogyis nem pár hónapja voltam orvosnál egyitol a másikhoz küldték, vérvételre,ultrahangra, endokrinológus több orvos vizsgált és nem tudtak mit mondani
2018. máj. 23. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
És pozitív lett a teszt?
2018. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lehetnél 13 hetes, amikor áprilisban jelentkezett vérzésed? Úgy őszintén. Magadtól vagy ennyire sötét, vagy segítenek?


Ez nem terhesség, ez egy rendszertelen ciklus.

2018. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát mert a februári ciklustól számítva több ismerősöm mondta hogy nekik is így volt
2018. máj. 23. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te kamu vagy, ennyire nem lehetsz buta.


Mellesleg te csak februárban dug.tál még ebben az évben a hapsiddal hogy szerinted februárban estél teherbe?

2018. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha voltál orvosnál és megvizsgáltak, akkor gondolom kiderült, hogy terhes vagy-e vagy sem.
2018. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!