Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis, hogy testszerte...

Az normalis, hogy testszerte csomo apro szemolcsfelek jottek ram a terhesseg soran? Legtobb a mellemen meg a nyakam korul van, de azon kivul is sok fele. Volt ilyen masnak is?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bőrszínű (=fibróma) vagy színes?

Egyébként terhességben rengeteg dolog normális. Sok bőrgyógyászati elváltozással járhat. Fibrómáim nekem is lettek.

2018. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is lett pár a mellemen és a nyakam lett tele.Fél évvel vagyok a szülés után a zöme már eltűnt,pedig akartam velük bőrgyógyászhoz menni.
2018. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tűnt el 3 év után sem. Majd leszedetem második gyerek után.
2018. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is sok fibrómám van, sőt megjelentek a hónaljomon is :( Majd leszedetem valamikor.
2018. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Terhességben a vérzésen kívül minden normális, olyan dolgok történhetnek, az ember álmában sem gondolná.

Volt egy ismerősöm , neki a baba egy ideget nyomott, és ez miatt nem tudott lábra állni, olyan szinten , hogy kerekesszékbem volt a terhesség végéig. Szülés után mintha mi sem történt volna, rendesen járt.

2018. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bőrszinűek. Hat remelem hogy azert elmulnak majd, mert nagyon sok lett.
2018. máj. 23. 17:29
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nekem RENGETEG lett, nykamon, melleimen főleg. Első terhességem után leszedettem őket, nem tudom hányszor mentem kezelésre amíg mindet eltávolították Péterrel, de nem kevésszer, és nem volt kellemes, érzéstelenítés nélkül csinálták. A második terhességem alatt mind visszajött, sőt ha lehet fokozni még több is, szörnyű, rengeteg van rajtam. Azóta még nem szántam rá magam az újbóli leszedetésnek, félek hogy, terhesség nélkül is visszajön. Mindenesetre azt mindenképpen javaslom, hogy csak azután szedesd le ha már nem akartok több gyereket,ne járj úgy mint én.
2018. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, még annyi hogy nekem sem tűntek el maguktól, amikor leszeettem akkor a nagyobb fiam elmúlt 2 éves ez idő alatt eszük ágában sem volt eltűnni. Most a kisebb fiam elmúlt egy éves, nem tűntek el sőt komolyan.mintha egyre több lenne :(.
2018. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó- uuuhhh azért akkor ez így elég durva meg kellemetlen dolog, nem gondoltam volna, hogy ilyen szinten sok kijöhet és el se múlik, nekem is kb. 50 tuti lett szerintem legalább :/
2018. máj. 23. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, igen sajnos elég nagy szívás :(. Nekem legalábbis az... rajtam most 100 is van legalább, némelyik nagyon picike.

És elolvastam mit írtam lézerrel történt az eltávolítás nem Péterrel 😂, javított a telefonom.

2018. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!